دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی عملکرد یک شبکه محلی حسگر بی سیم برای نظارت از راه دور بر بیمار - 2008

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی عملکرد یک شبکه محلی حسگر بی سیم برای نظارت از راه دور بر بیمار - 2008
روز مهندس

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم ( wireless networks )
 • Performance Evaluation of a Wireless Body Area Sensor Network for Remote Patient Monitoring بررسی عملکرد یک شبکه محلی حسگر بی سیم برای نظارت از راه دور بر بیمار

  سال انتشار:

  2008


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بررسی عملکرد یک شبکه محلی حسگر بی سیم برای نظارت از راه دور بر بیمار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Performance Evaluation of a Wireless Body Area Sensor Network for Remote Patient Monitoring


  منبع:

  IEEE, Engineering in Medicine and Biology Society, 2008. EMBS 2008


  نویسنده:

  Jamil Y. Khan, Mehmet R. Yuce, and Farbood Karami


  چکیده انگلیسی:

  In recent years, interests in the application of Wireless Body Area Network (WBAN) have grown considerably. A WBAN can be used to develop a patient monitoring system which offers flexibility and mobility to patients. Use of a WBAN will also allow the flexibility of setting up a remote monitoring system via either the internet or an intranet. For such medical systems it is very important that a WBAN can collect and transmit data reliably, and in a timely manner to the monitoring entity. In this paper we examine the performance of an IEEE802.15.4/Zigbee MAC based WBAN operating in different patient monitoring environment. We study the performance of a remote patient monitoring system using an OPNET based simulation model.


  چکیده فارسی:

  در سالهای اخیر، علاقه ها به کاربرد شبکه بدنه محلی بی سیم به صورت قابل ملاحظه ای رشد کرده است. یک شبکه محلی بی سیم می تواند برای توسعه یک سیستم نظارت بر بیمار استفاده شود که انعطاف پذیری و تحرک را برای بیماران فراهم می کند. استفاده از یک شبکه محلی بی سیم همچنین اجازه انعطاف پذیری در نصب یک سیستم نظارتی از راه دور رت چه ازطریق یک اینترنت و چه از طریق یک اینترانت را می دهد. برای چنین سیستمهای پزشکی، بسیار مهم است که یک شبکه محلی بی سیم بتواند داده ها را جمع آوری کرده و به صورت مطمئن و به موقع به واحد نظارتی انتقال دهد. در این مقاله، ما عملکرد شبکه محلی بدنه بی سیم IEEE802.15.4/Zigbee مبتنی بر MAC را که در محیط های نظارتی مختلف بیمار عمل می کنند بررسی می کنیم. ما عملکرد یک سیستم نظارت از راه دور بر بیمار را با استفاده از یک مدل شبیه سازی مبتنی بر OPNET مطالعه می کنیم.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 400 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer