دانلود مقاله و خرید ترجمه:کارکرد های بازار بورس و محتوای شرح گزارش سالانه - 2015

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • Stock market returns and the content of annual report narratives کارکرد های بازار بورس و محتوای شرح گزارش سالانه

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کارکرد های بازار بورس و محتوای شرح گزارش سالانه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Stock market returns and the content of annual report narratives


  منبع:

  Accounting Forum Volume 39, Issue 4, December 2015, Pages 281-294


  نویسنده:

  Tomasz Piotr Wisniewski, Liafisu Sina Yekini


  چکیده انگلیسی:

  This paper uses the tools of computational linguistics to analyze the qualitative part of annual reports of UK listed companies. More specifically, the frequency of words associated with different language indicators is used to forecast future stock returns. We find that two of these indicators, capturing ‘activity’ and ‘realism’, predict subsequent price increases, even after controlling for a wide range of factors. Elevated values of these two linguistic variables, however, are not symptomatic of exacerbated risk. Consequently, investors are advised to peruse annual report narratives, as they contain valuable information that may not yet have been discounted in the prices.
  Keywords: Content analysis | Annual reports | Stock market returns


  چکیده فارسی:

  این مقاله ابزار های زبان شناسی محاسباتی را برای بررسی و تحلیل بخش کیفی گزارش های سالانه ی کمپانی های فهرست شده ی بریتانیا به کار می گیرد. به طور خاص تری، فراوانی الفاظ مربوط به شاخص های زبانی گوناگون برای پیش بینی کارکرد های آینده بورس به کار می رود. ما دریافتیم که دو تا از این شاخص ها، درک فعالیت و واقع گرایی، افزایش قیمت های بعدی را پیش بینی می کنند، حتی بعد از کنترل دامنه ی گسترده ای از عوامل. اگرچه، ارزش های بالای این دو متغیر زبانی دال بر ریسک تشدید شده نیستند. در نتیجه، سرمایه گذاران به بررسی شرح گزارش سالانه توصیه می شوند، چون که آنها اطلاعات با ارزشی را در بر می گیرند که چه بسا هنوز هم در قیمت ها نادیده گرفته شده اند.
  واژه های کلیدی: تحلیل محتوا | گزارش های سالانه | کارکرد های بازار بورس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 35

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 108 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer