دانلود مقاله و خرید ترجمه:معنای استعداد در دنیای کار چیست؟ - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:معنای استعداد در دنیای کار چیست؟ - 2013
روز مهندس

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت منابع انسانی ( Human resources management )
 • What is the meaning of ‘talent’ in the world of work? معنای استعداد در دنیای کار چیست؟

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  معنای استعداد در دنیای کار چیست؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  What is the meaning of ‘talent’ in the world of work?


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Human Resource Management Review 23 (2013) 290–300


  نویسنده:

  Eva Gallardo-Gallardo, Nicky Dries, Tomás. González-Cruz


  چکیده انگلیسی:

  The ongoing confusion about the meaning of ‘talent’ within the world of work is hindering the establishment of widely accepted talent management theories and practices. The aim of this paper is to contribute to the literature on talent management by offering an in-depth review of the talent concept within the specific context of the world of work, and proposing a framework for its conceptualization. We group different theoretical approaches to talent into ‘object’ (i.e., talent as natural ability; talent as mastery; talent as commitment; talent as fit) versus ‘subject’ approaches (i.e., talent as all people; talent as some people) and identify dynamics existing within and between them, as well as implications for talent management theory and practice. Finally, we discuss different avenues for further research aimed at developing the talent—and consequently, the talent management—construct further.
  Keywords: Talent | Talent management | High performers | High potentials | Workforce segmentation


  چکیده فارسی:

  اشتباه همیشگی که در مورد معنای «استعداد» در دنیای کار وجود دارد مانع از ایجاد نظریه‌ها و روش‌های عامه پسند مدیریت استعداد می‌شود. هدف این مقاله، مشارکت در مطالعات مدیریت استعداد با ارائه مروری عمیق بر مفهوم استعداد در فضای خاص دنیای کار و ارائه چارچوبی برای ادراک آن است. ما رویکردهای نظری مختلف نسبت به استعداد را به رویکردهای شیئی (یا استعداد همانند توانایی طبیعی، استعداد همانند تسلط، استعداد همانند تعهد و استعداد همانند انطباق است) در مقابل رویکردهای فردی (به عبارتی، استعداد همانند کلیه افراد، استعداد همانند برخی افراد) دسته بندی می‌کنیم و اصول دینامیکی موجود درون و بین آنها و نیز برداشت‌هایی که از آن‌ها می‌توان برای نظریه و روش مدیریت استعداد داشت، شناسایی می‌کنیم. در نهایت، به بحث درمورد راه‌های متفاوت برای تحقیق آتی که هدفش گسترش بیشتر ساختار استعداد-و درنتیجه مدیریت استعداد-است، می‌پردازیم.
  کلیدواژه‌ها: استعداد | مدیریت استعداد | کارمندان با عملکرد بالا | پتانسیل‌های عالی | تفکیک سازی نیروی کاری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 32

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 176 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer