دانلود مقاله و خرید ترجمه:وعده ها ، مفروضات ، یک دیدگاه جایگزین در مورد اثرات یاداشت آکادمی بررسی مدیریت در سال 2002 توسط شاین و ونکاترامن - 2014

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده کارآفرینی ( Entrepreneurship )
 • Promises, Premises : : : An Alternative View on the Effects of the Shane and Venkataraman 2000 AMR Note وعده ها ، مفروضات ، یک دیدگاه جایگزین در مورد اثرات یاداشت آکادمی بررسی مدیریت در سال 2002 توسط شاین و ونکاترامن

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  وعده ها ، مفروضات ، یک دیدگاه جایگزین در مورد اثرات یاداشت آکادمی بررسی مدیریت در سال 2002 توسط شاین و ونکاترامن


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Promises, Premises : : : An Alternative View on the Effects of the Shane and Venkataraman 2000 AMR Note


  منبع:

  Journal of Management Inquiry 2014, Vol 23(1) 38–50


  نویسنده:

  Richard J. Arend


  چکیده انگلیسی:

  In this article, we provide a contrasting view to that of the original authors about the impact of their Research Note on the promise of entrepreneurship (ENT) research. We draw on citations in the top general business journals to assess where, how, and why the Note was referenced. This leads to a consideration of issues related to citation “quality” and the various types of “impact” that can exist. In light of such issues related to the Note, and in light of the present state of legitimacy of the field, we argue that the Note may have in fact had a negative impact, specifically on theory development unique to ENT. We conclude with directions for moving forward in fulfilling the promise of the ENT field.
  Keywords: entrepreneurship | theory | domain | opportunity


  چکیده فارسی:

  در این پژوهش ما یک دیدگاه متضاد را با نویسندگان اصلی در مورد تاثیر یادداشت های تحقیقاتی شان بر وعده کارآفرینی ( ENT) تحقیق ارائه می دهیم. ما یک نقل قول را در یک ژورنال کسب و کار عمومی منتشر کردیم تا ارزیابی کنیم که کجا ، چگونه و چرا این یادداشت رفرنس شده است. این منجر به در نظر گرفتن مسائل مربوط به کیفیت و انواع مختلف تاثیری که می تواند وجود داشته باشد می شود. در پرتو چنین مسائل مرتبط با یادداشت و در پرتو حالت فعلی مشروعت این رشته ، ما استدلال می کنیم که این یادداشت ممکن است در حقیقت یک تاثیر منفی بخصوص در توسعه تئوری ENT داشته باشد. ما دستورالعمل هایی نیز برای حرکت به سمت جلو و تکمیل وعده ENT ارائه می دهیم.
  کلمات کلیدی: کارآفرینی | تئوری | دامنه | فرصت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 36 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer