دانلود مقاله و خرید ترجمه:معنای پنهان / ژرف اخلاق – احساسات اخلاقی در متن - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:معنای پنهان / ژرف اخلاق – احساسات اخلاقی در متن - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیستم های خبره ( expert systems )
 • Morality Between the Lines: Detecting Moral Sentiment In Text معنای پنهان / ژرف اخلاق – احساسات اخلاقی در متن

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  معنای پنهان / ژرف اخلاق – احساسات اخلاقی در متن


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Morality Between the Lines: Detecting Moral Sentiment In Text


  منبع:

  In the proceedings of IJCAI 2016 workshop on Computational Modeling of Attitudes


  نویسنده:

  Justin Garten, Reihane Boghrati, Joe Hoover, Kate M. Johnson, Morteza Dehghani


  چکیده انگلیسی:

  Expressions of moral sentiment play a fundamental role in political framing, social solidarity, and basic human motivation. Moral rhetoric helps us communicate the reasoning behind our choices, how we feel we should govern, and the communities to which we belong. In this paper, we use shortpost social media to compare the accuracy of text analysis methods for detecting moral rhetoric and longer form political speeches to explore detecting shifts in that rhetoric over time. Building on previous work using word count methods and the Moral Foundations Dictionary [Graham et al., 2009], we make use of pre-trained distributed representations for words to extend this dictionary. We show that combining the MFD with distributed representations allows us to capture a cleaner signal when detecting moral rhetoric, particularly with shortform text. We further demonstrate how the addition of distributed representations can simplify dictionary creation. Finally, we demonstrate how capturing moral rhetoric in text over time opens up new avenues for research such as assessing when and how arguments become moralized and how moral rhetoric impacts subsequent behavior.


  چکیده فارسی:

  بیان احساسات اخلاقی نقش مهمی در چارچوب بندی سیاسی ، همبستگی/وفاق اجتماعی ، و انگیزش انسانی دارد . خطابه اخلاقی به ما کمک میکند تا در پشت انتخاب های خود استدلالهایی داشته باشیم ، اینکه احساس کنیم چگونه باید به اداره امور بپردازیم . در این مقاله ، ما از متون خلاصه شده در رسانه های اجتماعی بمنظور مقایسه ی دقت در روشهای تجزیه و تحلیل متون برای تشخیص خطابه اخلاقی و سخنرانیهای سیاسی طولانی تر استفاده نمودیم تا بتوانیم تغییرات ایجاد شده در خطابه های اخلاقی را در طول زمان تشخیص دهیم . در مطالعات قبلی از روشهای شمارش کلمات و دیکشنری مبانی اخلاقی استفاده شده است (گراهام و همکارانش ،2009)، ما برای گسترش واژگان در این دیکشنری از بازنمایی توزیع شده پیش از آزمون استفاده نمودیم . ما نشان میدهیم چگونه ترکیب MFD با ارایه توزیع شده به ما اجازه ی دریافت سیگنال های واضح تر را در هنگام شناسایی خطابه اخلاقی میدهد ، بویژه با در اختیار داشتن متون خلاصه شده . علاوه بر این نشان خواهیم داد چگونه بازنمایی توزیع شده میتواند به ساده سازی و خلق فرهنگ لغت کمک کند . در نهایت ، ما نشان میدهیم که چگونه خطابه اخلاقی در طول زمان مسیرهایی تحقیقاتی جدید برای ارزیابی باز میکند و استدلال های موجود در این زمینه به موضوعات اخلاقی تبدیل میشوند و بیان میکند چگونه خطابه اخلاقی رفتارهای بعدی را تحت تاثیر قرار میدهد .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 169 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
سیستم-های-خبره
موضوعات
footer