دانلود مقاله و خرید ترجمه:از کنترل فرایند تا مدیریت زنجیره تامین: مرور کلی استراتژی های تصمیم گیری یکپارچه - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:از کنترل فرایند تا مدیریت زنجیره تامین: مرور کلی استراتژی های تصمیم گیری یکپارچه - 2017
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده زنجیره تامین ( supply chain )
 • From process control to supply chain management: An overview of integrated decision making strategies از کنترل فرایند تا مدیریت زنجیره تامین: مرور کلی استراتژی های تصمیم گیری یکپارچه
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  از کنترل فرایند تا مدیریت زنجیره تامین: مرور کلی استراتژی های تصمیم گیری یکپارچه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  From process control to supply chain management: An overview of integrated decision making strategies


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Computers and Chemical Engineering, Volume 106, 2 November 2017, Pages 826-835


  نویسنده:

  Lisia S. Dias, Marianthi G. Ierapetritou


  چکیده انگلیسی:

  Optimal decision-making in a process industry is fundamental in order to guarantee optimality of operations and increase profits and performance of a company. Decision-making occurs at different levels, from process control to supply chain management. Traditionally, these decisions have been considered individually, with little or no interaction between each other. However, an integrated decision-making framework can guarantee solutions closer to optimality. Such integration usually results in complex and large scale problems that are difficult to solve. We provide an overview of integrated decision-making strategies and review recent advances in the area, highlighting promising works as well as the main challenges that have yet to be overcome.
  Keywords: Process control | Production scheduling | Production planning | Supply-chain management | Integrated decision making


  چکیده فارسی:

  تصمیم گیری مطلوب در یک صنعت فرایند برای تضمین مطلوبیت عملیات، افزایش سود و عملکرد شرکت ضروری است. تصمیم گیری در سطوح مختلف، از کنترل فرایند تا مدیریت زنجیره تامین رخ می دهد. به طور سنتی، این تصمیمات به صورت جداگانه در نظر گرفته شده، و یا ارتباطات اندکی با یکدیگر دارند. با این حال، یک فرایند تصمیم گیری یکپارچه می تواند راه حلی را که به بهترین وجه نزدیک تر است تضمین کند. این یکپارچگی معمولاً منجر به ایجاد مسائل پیچیده و مقیاس بزرگی می شود که حل کردن آنها دشوار است. ما یک مرور کلی از تصمیم گیری های یکپارچه را ارائه داده و پیشرفت های اخیر در منطقه را بررسی کرده، نکات برجسته فعالیت های امیدوار کننده و همچنین مسائل اصلی که هنوز برطرف نشده اند را نشان می دهیم.
  کلیدواژه ها: فرآیند کنترل | زمانبندی تولید | برنامه تولید | مدیرین زنجیره تولید | تصمیم گیری یکپارچه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 36

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 771 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer