دانلود مقاله و خرید ترجمه:انتخاب راهکار های کنترل پروژه مشتری در معاملات شخصی به سازمان - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:انتخاب راهکار های کنترل پروژه مشتری در معاملات شخصی به سازمان - 2017
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت پروژه ( Project Management )
 • Selecting clients project control strategies in person-to-organization transactions انتخاب راهکار های کنترل پروژه مشتری در معاملات شخصی به سازمان
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  انتخاب راهکار های کنترل پروژه مشتری در معاملات شخصی به سازمان


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Selecting clients project control strategies in person-to-organization transactions


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - International Journal of Project Management 35 (2017) 212–220


  نویسنده:

  Yan Ning


  چکیده انگلیسی:

  Selection of inter-personal and inter-organizational control strategies has been widely examined. However, it is not known whether the findings could be generalized to the person-to-organization relationship setting. Taking dwelling fit-out projects as the empirical setting, this study aims to investigate clients project control strategy selection in person-to-organization transactions. A questionnaire-survey of clients who had completed a dwelling fit-out project before was carried out in China. This study re-affirms that project quality ambiguity would decrease outcome control; project-related knowledge facilitates behavior control. Additional insights are obtained that perceived legal enforceability has positive impacts, whereas quality performance ambiguity has negative impacts, on social controls. Perceived legal enforceability is positively associated with outcome and behavior controls. This study contributes to the literature of project control strategy selection by adding a new antecedent of perceived legal enforceability and extends the findings to the person-to-organization transactions. Implications for project controls are provided in the end.
  © 2016 Elsevier Ltd, APM and IPMA. All rights reserved.
  Keywords: Control | Person-to-organization | Quality performance ambiguity | Legal enforceability | China


  چکیده فارسی:

  انتخاب راهکار های کنترل بین فردی و بین سازمانی به طور گسترده مورد آزمایش قرار گرفته است. با این حال، نمی دانیم که آیا نتایج می تواند به تنظیم رابطه شخص با سازمان تعمیم داده شود. با در نظر گرفتن پروژه های تجهیز مسکن به عنوان محیط تجربی، این مطالعه با هدف بررسی راهکار کنترل پروژه مشتری در معاملات شخص با سازمان انجام می شود. یک بررسی پرسشنامه ای از مشتریانی که پیش از این یک پروژه تجهیز مسکن را به اتمام رسانده بودند، در چین انجام شد. این تحقیق تصدیق می کند که ابهام در کیفیت پروژه می تواند کنترل نتیجه را کاهش دهد؛ دانش مرتبط با پروژه، کنترل رفتار را تسهیل می کند. بینش های اضافی به دست آمده است که قابلیت اجرایی قانونی، تاثیرات مثبت، در حالی که ابهام عملکرد کیفیت تاثیرات منفی بر کنترل های اجتماعی دارد. قابلیت اجرایی قانونی قابل درک با کنترل رفتار و نتایج مرتبط است. این مطالعه، با افزودن یک پیشینه جدید از قابلیت اجرایی قانونی دریافته شده، به ادبیات انتخاب راهکار کنترل پروژه کمک می کند و یافته ها را به معاملات شخص با سازمان گسترش می دهد. مفاهیم برای کنترل پروژه ها در پایان ارائه شده است.
  (© 2016 Elsevier Ltd, APM and IPMA) همه ی حقوق محفوظ است.
  کلید واژه ها: کنترل | فرد به سازمان | ابهام عملکرد کیفیت | قابل اجرا بودن قانونی | چين


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 38

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 116 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-پروژه
موضوعات
footer