دانلود مقاله و خرید ترجمه:مجسم سازی و رشد انسان - 2016

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روانشناسی عمومی ( General Psychology )
 • Embodiment and Human Development مجسم سازی و رشد انسان

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مجسم سازی و رشد انسان


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Embodiment and Human Development


  منبع:

  Child Development Perspectives, Volume 0, Number 0, 2016, Pages 1–6


  نویسنده:

  Peter J. Marshall


  چکیده انگلیسی:

  We are recognizing increasingly that the study of cognitive, social, and emotional processes must account for their embodiment in living, acting beings. The related field of embodied cognition (EC) has coalesced around dissatisfaction with the lack of attention to the body in cognitive science. For developmental scientists, the emphasis in the literature on adult EC on the role of the body in cognition may not seem particularly novel, given that bodily action was central to Piaget’s theory of cognitive development. However, as the influence of the Piagetian account waned, developmental notions of embodiment were shelved in favor of mechanical computational approaches. In this article, I argue that by reconsidering embodiment, we can address a key issue with computational accounts: How meaning is constructed by the developing person. I also suggest that the process-relational approach to developmental systems can provide a system of concepts for framing a fully embodied, integrative developmental science.
  KEYWORDS: embodiment | development | meaning


  چکیده فارسی:

  ما به صورت روزافزونی درحال تصدیق و تشخیص این موضوع هستیم که مطالعه فرآیندهای شناختی، اجتماعی و احساسی باید مجسم سازی آنها در زندگی و کارهای واقعی را نیز توضیح دهد. رشته مربوط به شناخت تجسم یافته (EC) پیرامون نارضایتی از فقدان توجه به جسم در علم شناخت، منعقد شده است. باتوجه اینکه کارهای بدنی، نقطه مرکزی و محوری نظریه توسعه شناخت پیاژه هستند، برای دانشمندان حوزه رشد، در منابع علمی مربوط به شناخت تجسم یافته بزرگسالان، تاکید روی نقش جسم در شناخت نمی تواند به صورت ویژه ای نوآورانه به نظر برسد. با این حال، از آنجایی که اعتبار پیاژه ای کم رنگ شده است، نکات رشدی مجسم سازی درسایه دیدگاههای مکانیکی محاسباتی، کنار گذاشته شده است. در این مقاله، من بحث می کنم که ما ازطریق مجسم سازی شناخت می توانیم یک مسئله کلیدی را با اعتبارات محساباتی نشان دهیم: چگونه مفهوم و معنی توسط شخص درحال رشد ساخته می شود. من همچنین بیان می کنم که دیدگاه مربوط به فرآیند درمورد سیستمهای رشدی می توانند یک سیستمی از مفاهیم را برای قالب بندی یک علم رشدی کاملا" مجسم شده و یکپارچه را فراهم کند.
  کلیدواژه ها: مجسم سازی | رشد | معنی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 39 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer