دانلود مقاله و خرید ترجمه:امنیت برای سیستمهای برنامه ریزی منبع شرکتی - 2007

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده امنیت ( Security )
 • Security for Enterprise Resource Planning Systems امنیت برای سیستمهای برنامه ریزی منبع شرکتی

  سال انتشار:

  2007


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  امنیت برای سیستمهای برنامه ریزی منبع شرکتی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Security for Enterprise Resource Planning Systems


  منبع:

  taylor and francis online, Information Systems Security, 16:152–163, 2007


  نویسنده:

  wei She and Bhavani Thuraisingham


  چکیده انگلیسی:

  Enterprise Resource Planning (ERP) is the technology that provides the unifed business function to the organization by integrating the core processes. ERP now is experiencing the transformation that will make it highly integrated, more intelligent, more collaborative, web-enabled, and even wireless. The ERP system is becoming the system with high vulnerability and high confdentiality in which the security is critical for it to operate. Many ERP vendors have already integrated their security solution, which may work well internally; while in an open environment, we need new technical approaches to secure an ERP system. This paper introduces ERP technology from its evolution through architecture to its products. The security solution in ERP as well as directions for secure ERP systems is presented.
  KeywoRdS: authorization | Enterprise Resource Planning | exchange infrastructure | policies | RBAC | Web services


  چکیده فارسی:

  برنامه ریزی منبع شرکتی (ERP) یک فناوری است که ازطریق یکپارچه سازی فرایندهای محوری، کارکردهای تجاری یکپارچه ای را برای سازمان فراهم می کند. ERP درحال حاضر درحال تجربه کردن یک دوره گذر است که آن را بسیار یکپارچه تر، هوشمندتر، همکاری – محور تر، با قابلیت فعالیت در وب و حتی بی سیم خواهد کرد. سیستم ERP درحال تبدیل شدن به سیستمی با آسیب پذیری بالا و قابلیت اطمینان بالا است که در آن امنیت برای کار کردن با آن عاملی اساسی است. بسیاری از ارائه کننده های ERP راه حل امنیتی خود را از قبل یکپارچه سازی کرده اند که می تواند به خوبی به صورت داخلی کار کند؛ درحالیکه در یک محیط باز، ما برای ایمن سازی یک سیستم ERP، به دیدگاههای فنی جدیدی نیاز داریم. این مقاله فناوری ERP را از تکامل آن ازنظر معماری تا محصولات آن معرفی می کند. راه حل امنیتی در ERP و نیز دستورالعمل هایی برای سیستمهای ERP ایمن ارائه می شوند.
  کلیدواژه ها: مجازسازی | برنامه ریزی منبع شرکتی | زیرساخت تبادلی | سیاست ها | RPAC | خدمات وب


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 33

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 265 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
امنیت
موضوعات
footer