دانلود مقاله و خرید ترجمه:بهبود در سیستم رمزنگاری RSA - 2011

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده رمزنگاری ( Cryptography )
 • Improvement in RSA Cryptosystem بهبود در سیستم رمزنگاری RSA

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بهبود در سیستم رمزنگاری RSA


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Improvement in RSA Cryptosystem


  منبع:

  JOURNAL OF ADVANCES IN INFORMATION TECHNOLOGY, VOL. 2, NO. 3, AUGUST 2011


  نویسنده:

  Seema Verma, Dr Deepak Garg


  چکیده انگلیسی:

  Boneh and Shacham gave a nice survey on four variants (Batch RSA, MultiPrime RSA, MultiPower RSA, Rebalanced RSA). Rebalanced RSA and MultiPower RSA were then combined to increase the decryption/signature generation performance. This combination theoretically improves the decryption/signature generation time about 14 times than RSA with CRT and about 56 times than the standard RSA with key size 2048bits. On the encryption side, it increased the encryption time, thus making encryption/signature verification very costly. Here in this paper we further tried to increase the encryption/signature verification performance. The proposed scheme is semantically secure also.
  Index Terms: cryptosystem | encryption | signature verification | RSA-CRT | semantic security


  چکیده فارسی:

  بونه و شاچام یک ارزیابی خوبی روی چهار رمز جایگزین ارائه کرده اند (RSA گروهی، RSA چندگانه، RSA چند توانی و RSA تنظیم مجدد شده). پس از آن RSA تنظیم مجدد شده و RSA چند توانی برای افزایش عملکرد تولید کشف رمز/ امضا باهم ترکیب شدند. این ترکیب کردن از نظر تئوریکی، زمان تولید کشف رمز/ امضا را حدود 14 برابر نسبت به RSA با CRT و حدود 56 برابر نسبت به RSA استاندارد با اندازه کلیدی 2048 بیت، بهبود می بخشد. در بخش رمزنگاری، زمان رمزنگاری را افزایش می دهد، بنابراین وارسی و تایید رمزنگاری/ امضا را بسیار پُرهزینه می کند. در اینجا در این مقاله ما تلاش بیشتری می کنیم تا عملکرد وارسی رمزنگاری/ امضا را افزایش دهیم. طرح پیشنهادی ازنظر معنایی نیز ایمن می باشد.
  عبارات شاخص: سیستم رمزنگاری | رمزنگاری | وارسی و تایید امضا | RSA-CRT | امنیت معنایی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 24

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 142 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
رمزنگاری
موضوعات
footer