دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیرات شهرنشینی بر روی انتشار گازهای CO2 در اقتصادهای در حال ظهور - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیرات شهرنشینی بر روی انتشار گازهای CO2 در اقتصادهای در حال ظهور - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت انرژی ( Energy Management )
 • The effect of urbanization on CO2 emissions in emerging economies تاثیرات شهرنشینی بر روی انتشار گازهای CO2 در اقتصادهای در حال ظهور

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تاثیرات شهرنشینی بر روی انتشار گازهای CO2 در اقتصادهای در حال ظهور


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The effect of urbanization on CO2 emissions in emerging economies


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Energy Economics 41 (2014) 147–153


  نویسنده:

  Perry Sadorsky


  چکیده انگلیسی:

  The theories of ecological modernization and urban environmental transition both recognize that urbanization can have positive and negative impacts on the natural environment with the net effect being hard to determine a priori. This study uses recently developed panel regression techniques that allow for heterogeneous slope coefficients and cross-section dependence to model the impact that urbanization has on CO2 emissions for a panel of emerging economies. The estimated contemporaneous coefficients on the energy intensity and affluence variables are positive, statistically significant and fairly similar across different estimation techniques. By comparison, the estimated contemporaneous coefficient on the urbanization variable is sensitive to the estimation technique. In most specifications, the estimated coefficient on the urbanization variable is positive but statistically insignificant. The implications of these results for sustainable development policy are discussed.
  Keywords: CO2 emissions | Emerging economies | Energy intensity | Urbanization


  چکیده فارسی:

  نظریه های نوسازی بوم شناختی و تحولات محیط زیست شهری، هر دو تایید می کنند که شهرنشینی تاثیرات مثبت و منفی بر محیط زیست طبیعی با اثر خالص دارند که تشخیص آن دشوار است. این مقاله از تکنیک های رگرسیون پنل توسعه یافته استفاده می کند که به ضرایب شیب ناهمگن و وابستگی برش عرضی این امکان را می دهد کهتاثیر شهرنشینی برروی انتشار گازهای گلخانه ای را برای پنل اقتصادهای در حال ظهور مدلسازی کند. ضرایب برآورد شده همزمان، بر شدت انرژی و متغیرهای منابع، تاثیر مثبت و از نظر آماری هم مهم دارند و در تکنیک های گوناگون برآورد،مشابه هستند. در مقایسه، ضریب برآورد شده همزمان بر متغیر شهرنشینی، به تکنیک برآورد حساس می¬باشد. در بسیاری از تشخیصات، ضریب برآورد شده بر متغیر شهرنشینی، مثبتو از نظر آماری هم مهم است. محتوای این نتایج برای سیاست توسعه پایدار مورد بحث قرار می گیرند.
  کلیدواژه ها: گازهای | اقتصادهای در حال ظهور | شدت انرژی | شهرنشینی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 432 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-انرژی
موضوعات
footer