دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجزیه و تحلیل عوامل تاثیر گذار بر ارزیابی عملکرد حسابرسی آنلاین بر اساس AHP و GIA - 2011

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجزیه و تحلیل عوامل تاثیر گذار بر ارزیابی عملکرد حسابرسی آنلاین بر اساس AHP و GIA - 2011
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • Influence Factors Analysis of Online Auditing Performance Assessment based on AHP and GIA تجزیه و تحلیل عوامل تاثیر گذار بر ارزیابی عملکرد حسابرسی آنلاین بر اساس AHP و GIA

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تجزیه و تحلیل عوامل تاثیر گذار بر ارزیابی عملکرد حسابرسی آنلاین بر اساس AHP و GIA


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Influence Factors Analysis of Online Auditing Performance Assessment based on AHP and GIA


  منبع:

  Grey Systems and Intelligent Services (GSIS), 2011 IEEE


  نویسنده:

  Wei Chen, Si feng Liu, Wally J Smieliauskas, Gerhard Trippen


  چکیده انگلیسی:

  An influence factors analysis method for online auditing performance assessment based on AHP (analytic hierarchy process) and GIA (grey incidence analysis) is proposed in this paper according to the requirements of online auditing performance assessments. In this method, a grey incidence model is developed to analyze the influence factors of online auditing performance based on the characteristics of online aUditing. Then, the AHP is used to compute the weights of each assessment criterion of online auditing, and the performance of online auditing are calculated. Finally, representing the performance assessment results computed by AHP and values of each assessment criterion are set as two sequences, and GIA is used to analyze the importance degree of influence factors of online auditing performance quantitatively. The results of this study provide useful decision information to implement online auditing projects in China. Additionally, an effective method for analyzing the importance degree of influence factors of online auditing performance quantitatively is provided in this study.
  Kewords: continuous auditing | online auditing | IT performance assessment | AHP | GIA


  چکیده فارسی:

  روش تحليل عوامل موثر بر ارزيابي عملكرد حسابرسي آنلاین بر اساس AHP (فرايند سلسله مراتب تحليلی ) و GIA (تجزيه و تحليل بروز خاکستري ) در اين مقاله مطابق با الزامات ارزيابي عملكرد حسابرسي مستقيم ارائه شده است. در این روش یک مدل بروز خاکستری برای تجزیه و تحلیل عوامل موثر بر عملکرد حسابرسی آنلاین بر اساس ویژگی¬های حسابرسی آنلاین طراحی شده است. سپس، AHP برای محاسبه وزن هر معیار ارزیابی حسابرسی آنلاین مورد استفاده قرار می¬گیرد و عملکرد حسابرسی آنلاین محاسبه می شود. در نهایت، نمایش نتایج ارزیابی عملکرد محاسبه شده توسط AHP و مقادیر هر معیار ارزیابی به عنوان دو دنباله تعیین شده است و GIA برای تجزیه و تحلیل درجه اهمیت عوامل تاثیرگذار بر عملکرد حسابرسی آنلاین به صورت کمی سنجیده می¬شود. نتایج حاصل از این مطالعه اطلاعات مفیدی را برای اجرای پروژه¬های حسابرسی آنلاین در چین ارائه می دهد. علاوه بر این، در این مطالعه یک روش موثر برای تجزیه و تحلیل درجه اهمیت عوامل تاثیرگذار بر عملکرد حسابرسی آنلاین به صورت کمی ارائه شده است.
  کلمات کلیدی: حسابرسی مستمر | حسابرسی آنلاین | ارزیابی عملکرد IT | AHP | GIA


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 198 کیلوبایت


  قیمت: 14000 تومان  11200 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer