دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحقیقات مهمان نوازی: میراث ها و آینده ها - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحقیقات مهمان نوازی: میراث ها و آینده ها - 2018
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • Hospitality research: legacies and futures تحقیقات مهمان نوازی: میراث ها و آینده ها
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تحقیقات مهمان نوازی: میراث ها و آینده ها


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Hospitality research: legacies and futures


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Tourism Management Perspectives 26 (2018) 1–4


  نویسنده:

  Alison Morrison


  چکیده انگلیسی:

  An account is provided of hospitality research developments over the last two decades. The author offers a personal reflection of voyage travelled, knowledge discovery, and the evolution of what is referred to as hospitality studies, supported by illustrative examples. Activities of scholars from within the field of hospitality management, and those located in the wider social sciences are discussed. As the voyage progresses, it is apparent that the endeavours of academic communities have resulted in some legacies. The opinion piece concludes that a future beckons hospitality research that celebrates intellectual diversity and plural ways of knowing.


  چکیده فارسی:

  یک گزارشی درمورد پیشرفت های تحقیقات مهمان نوازی درطی دو دهه گذشته ارائه می شود. نویسنده ازطریق ارائه مثالهای گویا، یک انعکاس شخصی درباره مسافرت دریایی انجام داده، کشف دانش و تکامل آنچه که با عنوان مطالعات مهمان نوازی به آن ارجاع می شود را ارئه می دهد. روی فعالیتهای دانشمندان در رشته مدیریت مهمان نوازی و فعالیتهای قرار گرفته در علوم اجتماعی گسترده تر بحث می شود. با پیشرفت سفرهای دریایی، واضح است که تلاشهای مجامع علمی منجر به برخی میراث ها شده است. بخش نظریه نتیجه گیری می کند که یک آینده ای به تحقیقات مهمان نوازی اشاره می کند که از تنوع فکری و روشهای خرد جمعی تقدیر می کنند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 387 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer