دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدل پول شویی یا اختلاص: مباحث ریز تئوری در سیاست های ضد اختلاص - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدل پول شویی یا اختلاص: مباحث ریز تئوری در سیاست های ضد اختلاص - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حقوق بین الملل ( International law )
 • Modeling the money launderer: Microtheoretical arguments on anti-money laundering policy مدل پول شویی یا اختلاص: مباحث ریز تئوری در سیاست های ضد اختلاص

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدل پول شویی یا اختلاص: مباحث ریز تئوری در سیاست های ضد اختلاص


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Modeling the money launderer: Microtheoretical arguments on anti-money laundering policy


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - International Review of Law and Economics Volume 43, August 2015, Pages 148-155


  نویسنده:

  Modeling the money launderer: Microtheoretical arguments on anti-money laundering policy


  چکیده انگلیسی:

  The existing literature treats the criminal – who generates criminal proceeds – and the launderer – who converts the ‘dirty’ dollars into ‘clean’ ones – as one and the same. And with good reason: it is clear from the evidence that such ‘standard’ vertically integrated launderers exists. Because professionals and institutions are also routinely prosecuted for money laundering transgressions, however, it appears that the market for money laundering is also supplied by third party, ‘professional’ launderers, whose core business lies outside the criminal sector, but who chooses to spend time supplying the market for money laundering.
  In this paper we introduce the professional launder to the literature, and consider the process by which the launderer and the criminal bargain, to agree on a price for the money laundering service. We then consider the effects of three anti-crime, or anti-money laundering measures – namely, (1) increasing the probability that the criminal is caught, (2) increasing the probability that the launderer is caught, and (3) increasing the probability that the bargaining process itself is detected – on the way in which the negotiation is concluded. Of the various combinations available to the policy maker, we conclude that more resources should be spend on specialized police-units to tackle money laundering and, when the budget is fixed, less should be spent on financial scrutiny. Current approaches, we find, do not deter money launderers from supplying the market, but simply increase the profitability of money laundering and decrease the profitability of legitimate business.
  Keywords: Money laundering | Bargaining | Deterrence


  چکیده فارسی:

  ادبیات موجود در مورد جرمی بحث می کند که افراد از راه خلاف پولی را بدست می آورند- و اختلاصگر- کسی است که پول نا مشروع را به قابل قبول آن تغییرمی دهد-و دلیل خوبی می آورند که- آن مبرا از هر گونه دلیلی همچون کلیت استانداردی اختلاص موجود است.به این علت که متخصصین و نهادها تخلف پول شویی را قانونی قلمداد می کنند، هرچند، آشکار است که بازار برای پول شویی باشخص ثالث از اختلاص حرفه ای برخورد می کند، که اصل تجارت بحثی خارج از بخش تخلف است اما افرادی که زمانی را در بازار برای پول شویی صرف می کنند آن را انتخاب می کنند.
  در این تحقیق پول شویی حرفه ای را در ادبیات معرفی کردیم و فرایندها را با انتخاب پول شویی و معامله غیرقانونی برای توافق با هزینه سرویس اختلاص مطابقت داده ایم. سپس تاثیر سه ضد جرم یا ضد پول شویی را با ذکر ارائه کرده ایم.1) افزایش احتمالی جرم صورت گرفته2) افزایش احتمالی پول شویی صورت گرفته 3) افزایش احتمالی فرایندهای معامله ای که نمایان می شوند- در این صورت است که از مذاکرات نتیجه گیری می کنیم.در متغییر ترکیبی دیگری برای ایجاد سیاست ، منابع بیشتری که باید در خصوصی سازی واحدهای سیاستی برای ایجاد پول شویی صرف شود را نتیجه گیری می کنیم و زمانیکه بودجه ثابت است ، منابع کمتری را صرف بازرسی مالی می کنیم. رویکردهای اخیر، پول شویی را از عرضه در بازار تحذیر نمی کند اما بسادگی احتمال پول شویی را در کاهش احتمال تجارت قانونی افزایش می دهد.
  کليدواژگان: پولشويي | عقد قرارداد | بازدارندگی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 26

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 207 کیلوبایت


  قیمت: 32000 تومان  25600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حقوق-بین-الملل
موضوعات
footer