دانلود مقاله و خرید ترجمه:همبستگی استراتژیک مدیریت دانش و ارزش آفرینی: مفاهیم مرتبط با شرکت نفت و گاز - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:همبستگی استراتژیک مدیریت دانش و ارزش آفرینی: مفاهیم مرتبط با شرکت نفت و گاز - 2018
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت دانش ( knowledge management )
 • Strategic alignment of knowledge management and value creation: implications on to an oil and gas corporation همبستگی استراتژیک مدیریت دانش و ارزش آفرینی: مفاهیم مرتبط با شرکت نفت و گاز
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  همبستگی استراتژیک مدیریت دانش و ارزش آفرینی: مفاهیم مرتبط با شرکت نفت و گاز


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Strategic alignment of knowledge management and value creation: implications on to an oil and gas corporation


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - RAUSP Management Journal Available online 7 March 2018


  نویسنده:

  Roberto George Godinho da Costa, José Francisco de Carvalho Rezende


  چکیده انگلیسی:

  The research explores and describes if and how the patterns of value creation of a Brazilian state-owned corporation from the oil and gas industry are reflexes of the subjects’ perception on strategic alignment of knowledge management. The design adopts data obtained through a survey applied to Knowledge Workers — employees assigned as internal consultants — of Petróleo Brasileiro S.A. (PETROBRAS) and the study development uses parametric and non-parametric statistics and multivariate analysis. The findings indicated that the subjects perceive the strategic alignment of the knowledge management from three different points of view, with reflexes in the perception on the corporate value creation: the balanced profile — extraordinary corporate value creation — the adjusted profile — moderate value creation — and the misaligned one — unsatisfactory value creation.
  Keywords: Strategy | Knowledge management | Value creation | Intellectual capital


  چکیده فارسی:

  این تحقیق به بررسی و شرح اینکه به چه شرطی و چگونه الگوهای ارزش آفرینی در یک شرکت دولتی صنعت نفت و گاز برزیل ، منعکس کننده¬ی ادراک افراد در هماهنگی استراتژیک مدیریت دانش هستند، می پردازد. این طرح، اطلاعاتی را که از طریق یک نظرسنجی کارکنان بخش اطلاعات - کارکنان مشاوران داخلی ، - Petroloo Brasileiro S.A. (PETROBRAS) اتخاذ می کند و داده های حاصل از آن را با استفاده از آمار پارامتریک و غیر پارامتریک و تجزیه و تحلیل چند متغیره مطالعه می کند. یافته ها بیانگر آن است که همبستگی استراتژیک مدیریت دانش از سه دیدگاه مختلف با انعکاس در ادراک ارزش شرکت ایجاد می شود: نمایه متعادل - ارزش آفرینی ویژه شرکت ها - مشخصات تنظیم شده - ارزش آفرینی متوسط - و ناهماهنگ - ارزش آفرینی نامطلوب.
  کلمات کلیدی: استراتژی | مدیریت دانش | ارزش آفرینی | سرمایه فکری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 34

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 553 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer