دانلود مقاله و خرید ترجمه:زمان‌بندی خدمه آمبولانس برای حداکثر پوشش - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:زمان‌بندی خدمه آمبولانس برای حداکثر پوشش - 2010
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده الگوریتم ها ( algorithms )
 • Scheduling ambulance crews for maximum coverage زمان‌بندی خدمه آمبولانس برای حداکثر پوشش

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  زمان‌بندی خدمه آمبولانس برای حداکثر پوشش


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Scheduling ambulance crews for maximum coverage


  منبع:

  Journal of the Operational Research Society (2010) 61, 543-550


  نویسنده:

  G Erdogan, E Erkut, A Ingolfsson and G Laporte


  چکیده انگلیسی:

  This paper addresses the problem of scheduling ambulance crews in order to maximize the coverage throughout a planning horizon. The problem includes the subproblem of locating ambulances to maximize expected coverage with probabilistic response times, for which a tabu search algorithm is developed. The proposed tabu search algorithm is empirically shown to outperform previous approaches for this subproblem. Two integer programming models that use the output of the tabu search algorithm are constructed for the main problem. Computational experiments with real data are conducted. A comparison of the results of the models is presented.
  Journal of the Operational Research Society (2010) 61, 543–550. doi:10.1057/jors.2008.163 Published online 4 February 2009
  Keywords: ambulance location | shift scheduling | tabu search | integer programming


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی مسئلة زمان‌بندی خدمه آمبولانس برای حداکثرسازی پوشش در طی افق برنامه‌ریزی می‌پردازد. در این مسئله، مکان‌یابی آمبولانس‌ها برای حداکثرسازی پوشش موردانتظار با زمان‌های پاسخ احتمالاتی مسئله‌ای فرعی محسوب می‌شود که یک الگوریتم جستجوی ممنوعه برای آن ارائه می‌شود. بصورت تجربی نشان داده می‌شود که این الگوریتم پیشنهادی برای این مسئلة فرعی نسبت به روش‌های قبلی عملکرد بهتری دارد. دو مدل برنامه‌نویسی عدد صحیح برای مسئلة اصلی ایجاد می‌شود که در آنها از خروجی الگوریتم جستجوی ممنوعه استفاده می‌شود. سپس از طریق داده‌های واقعی آزمون‌های محاسباتی انجام می‌شوند. در نهایت مقایسه‌ای بین نتایج مدل‌ها صورت می‌گیرد.
  کلیدواژه‌ها: مکانیابی آمبولانس | زمان‌بندی شیفت | جستجوی ممنوعه | برنامه‌نویسی عدد صحیح


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 428 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
الگوریتم-ها
موضوعات
footer