دانلود مقاله و خرید ترجمه:آگاهی از رفتارهای خصوصی شهر بنگالور در تشخیص، درمان سل ریوی و پذیرش با آگاهی افراد - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده بهداشت و درمان ( Healthcare )
 • KNOWLEDGE OF PRIVATE PRACTITIONERS OF BANGALORE CITY IN DIAGNOSIS, TREATMENT OF PULMONARY TUBERCULOSIS AND COMPLIANCE WITH CASE NOTIFICATION آگاهی از رفتارهای خصوصی شهر بنگالور در تشخیص، درمان سل ریوی و پذیرش با آگاهی افراد
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  آگاهی از رفتارهای خصوصی شهر بنگالور در تشخیص، درمان سل ریوی و پذیرش با آگاهی افراد


  عنوان انگلیسی مقاله:

  KNOWLEDGE OF PRIVATE PRACTITIONERS OF BANGALORE CITY IN DIAGNOSIS, TREATMENT OF PULMONARY TUBERCULOSIS AND COMPLIANCE WITH CASE NOTIFICATION


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Indian Journal of Tuberculosis Volume 65, Issue 2, April 2018, Pages 124-129


  نویسنده:

  Bhoomika Bajaj Bhalla, VK Chadha, J Gupta, N Nagendra, P Praseeja, SM Anjinappa, J Ahmed, RK Srivastava, P Kumar


  چکیده انگلیسی:

  One hundred and twenty-nine qualified private practitioners (PPs) were assessed on their knowledge in diagnosis of pulmonary tuberculosis (PTB), treatment of a new drug sensitive PTB case and practices of case notification, using semi-structured questionnaire. About 20% had adequate knowledge of diagnosis, 29% of treatment regimen, 54% the need for Direct Observation Treatment and 57% about role of sputum smear examination in monitoring treatment response. Of 85 (68%) PPs who had diagnosed any TB case during last two years, 54 (64%) had practised notification. These findings suggest the need for upgrading knowledge of PPs in TB diagnosis, treatment and notification.
  Keywords: Tuberculosis | Knowledge | Private practitioner | India


  چکیده فارسی:

  صد بيست و نه نفر از متخصصان واجد شرايط در مورد تشخيص بيماري ريوي (PTB)، درمان بيماري جديد PTB حساس به مواد مخدر و اطلاع رساني با استفاده از پرسشنامه نيمه ساختاري ارزيابي شدند. حدود 20٪ دانش کافی درباره تشخیص، 29٪ رژیم درمانی، 54٪ نیاز به درمان مستقیم و 57٪ در مورد نقش اسکور خلط سینه در نظارت بر پاسخ درمان را داشتند. از 85 (68٪) PPها که هر دو مورد در طی دو سال گذشته تشخیص داده شده است، 54 (64٪) تذکر دادند. این یافته ها نشان می دهد دانش PPها در تشخیص، درمان و اطلاع رسانی سل به ارتقاء نیاز دارند.
  کلمات کلیدی: سل ریوی | دانش | پزشک خصوصی | هندوستان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 10

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 272 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بهداشت-و-درمان
موضوعات
footer