دانلود مقاله و خرید ترجمه:ساختار مالکیت و اجتناب از مالیات شرکت: مدارکی از لیست های عمومی شرکت های خصوصی در چین - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ساختار مالکیت و اجتناب از مالیات شرکت: مدارکی از لیست های عمومی شرکت های خصوصی در چین - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • Ownership structure and corporate tax avoidance: Evidence from publicly listed private firms in China ساختار مالکیت و اجتناب از مالیات شرکت: مدارکی از لیست های عمومی شرکت های خصوصی در چین
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ساختار مالکیت و اجتناب از مالیات شرکت: مدارکی از لیست های عمومی شرکت های خصوصی در چین


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Ownership structure and corporate tax avoidance: Evidence from publicly listed private firms in China


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Contemporary Accounting and Economics 12 (2016) 141–158


  نویسنده:

  Grant Richardson, Bei Wang, Xinmin Zhang


  چکیده انگلیسی:

  This study examines the association between ownership structure and corporate tax avoidance in publicly-listed private firms in China. We find a significant non-linear association between ownership concentration and tax avoidance that exhibits an inverted U-shaped pattern. At a lower level, increased ownership concentration is positively associated with tax avoidance due to the entrenchment effect. However, beyond the minimum level necessary for effective control, concentrated ownership through voting rights is negatively associated with tax avoidance because of the alignment effect. We also find a significantly positive association between pyramidal ownership structure and tax avoidance due to the entrenchment effect. When voting rights and cash-flow rights diverge, a lower level of cash-flow rights fails to offer the controlling owner incentive alignment sufficient to reduce the entrenchment effect and tax avoidance.
  Keywords: Ownership structure | Private firms | Corporate tax avoidance | China


  چکیده فارسی:

  این مطالعه انجمن های بین ساختارهای مالکیت و اجتناب از مالیات شرکت های خصوصی در لیست های عمومی از شرکت های خصوصی در چین را بررسی می کند. ما یک رابطه غیر خطی معنا دار بین غلظت های مالکیت و اجتناب از مالیات یافته کرده ایم که الگوی U شکل معکوس را نشان می دهد. در یک سطح پایین افزایش غلظت مالکیت ارتباط مثبتی همراه با اجتناب از مالیات ناشی از اثرات تقویت کننده دارد. با وجود این؛ بیشتر از حداقل سطح مورد نیاز برای کنترل موثر؛ غلظت مالکیت از طریق دادن حق رای ارتباط منفی همراه با اجتناب از مالیات دارد زیرا دارای اثرات همترازی است. ما همچنین یک ارتباط معنا دار مثبت بین ساختار مالکیت هرمی و اجتناب از مالیات ناشی از اثرات محکم تری پیدا کرده ایم. زمانی که حق رای و حق نقدی جریانات متفاوت است؛ یک سطح کمتری از حق نقدی جریانات ناموفق برای ادارات در کنترل هماهنگی های انگیزشی مالکیت های مناسب برای کاهش اثرات تداخلی و جلوگیری از مالیات ارائه می گردد.
  کلمات کلیدی: ساختار مالکیت | شرکت های خصوصی | اجتناب از مالیات شرکت | چين


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 18
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 47

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 793 کیلوبایت


  قیمت: 38000 تومان  30400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer