دانلود مقاله و خرید ترجمه:جداسازی مالکیت و کنترل و اجتناب از مالیات بر شرکت سهامی - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:جداسازی مالکیت و کنترل و اجتناب از مالیات بر شرکت سهامی - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • The separation of ownership and control and corporate tax avoidance جداسازی مالکیت و کنترل و اجتناب از مالیات بر شرکت سهامی

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  جداسازی مالکیت و کنترل و اجتناب از مالیات بر شرکت سهامی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The separation of ownership and control and corporate tax avoidance


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Accounting and Economics 56 (2013) 228–250


  نویسنده:

  Brad A: Badertscher, Sharon P: Katz, Sonja O: Rego


  چکیده انگلیسی:

  We examine whether variation in the separation of ownership and control influences the tax practices of private firms with different ownership structures. Fama and Jensen (1983) assert that when equity ownership and corporate decision-making are concentrated in just a small number of decision-makers, these owner-managers will likely be more risk averse and thus less willing to invest in risky projects. Because tax avoidance is a risky activity that can impose significant costs on a firm, we predict that firms with greater concentrations of ownership and control, and thus more risk averse managers, avoid less income tax than firms with less concentrated ownership and control. Our results are consistent with these expectations. However, we also consider a competing explanation for these findings. In particular, we examine whether certain private firms enjoy lower marginal costs of tax planning, which facilitate greater income tax avoidance. Our results are consistent with the marginal costs of tax avoidance and the separation of ownership and control both influencing corporate tax practices.
  Keywords: Ownership structure | Agency costs | Tax avoidance | Private equity firms | Effective tax rates


  چکیده فارسی:

  ما امتحان میکنیم که آیا تغییر در جداسازی مالکیت و کنترل تمرین های مالیاتی شرکت های خصوصی را با ساختارهای مالکیت مختلف تحت تاثیر قرار می دهد. فاما و جنسن، میگویند که وقتی مالکیت برابر و تصمیم گیری متحد به تعداد کمی از تصمیم گیرندگان تمرکز دارند، این مدیران مالک احتمالا بیشتر از ریسک دوره خواهند کرد و بنابراین کمتر مایل خواهند بود تا در پروژه های ریسک دار سرمایه گذاری کنند. چون اجتناب از مالیات یک فعالیت ریسک دار است که میتواند هزینه های زیادی را متحمل یک شرکت کند، ما پیش بینی می کنیم که شرکت ها با تمرکز بیشتر بر روی مالکیت و کنترل، و بنابراین مدایرانی که بیشتر از ریسک دوری می کنند، از مالیات درآمدی کمتر نسبت به شرکت ها با تمرکز مالکیت و کنترل کمتر، اجتناب می ورزند. نتایج ما با این پیش بینی ها سازگار هستند. هرچند ما همچنین یک توضیح رقابتی را برای این یافته ها در نظر می گیریم. مخصوصا ما این را آزمایش می کنیم که آیا شرکت های خصوصی خاصی از هزینه های ناچیز کمتر برنامه ریزی مالیات نفع میبرند که اجتناب از مالیات درآمد بیشتری را آسان می کند. نتایج ما با هزینه های ناچیز اجتناب مالیات و جداسازی مالکیت و کنترل تمرین های مالیات بر شرکت های سهامی، مطابقت دارد.
  کلمات کلیدی: ساختار مالکیت | هزینه های آژانس | اجتناب از مالیات | شرکت های سهامی خصوصی | نرخ های موثر مالیاتی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 23
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 47

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 298 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer