دانلود مقاله و خرید ترجمه:تمرکز بر بدترین وضعیت برای سرمایه گذاری مطمئن - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تمرکز بر بدترین وضعیت برای سرمایه گذاری مطمئن - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی ( Financial Management )
 • Focusing on the worst state for robust investing تمرکز بر بدترین وضعیت برای سرمایه گذاری مطمئن

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تمرکز بر بدترین وضعیت برای سرمایه گذاری مطمئن


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Focusing on the worst state for robust investing


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - International Review of Financial Analysis 39 (2015) 19–31


  نویسنده:

  Woo Chang Kim , Jang Ho Kim, John M: Mulvey, Frank J: Fabozzi


  چکیده انگلیسی:

  Despite its shortcomings, the Markowitz model remains the norm for asset allocation and portfolio construction. A major issue involves sensitivity of the models solution to its input parameters. The prevailing approach employed by practitioners to overcome this problem is to use worst-case optimization. Generally, these methods have been adopted without incorporating equity market behavior and we believe that an analysis is necessary. Therefore, in this paper, we present the importance of market information during the worst state for achieving robust performance. We focus on the equity market and find that the optimal portfolio in a market with multiple states is the portfolio with robust returns and observe that focusing on the worst market state provides robust returns. Furthermore, we propose alternative robust approaches that emphasize returns during market downside periods without solving worst-case optimization problems. Through our analyses, we demonstrate the value of focusing on the worst market state and as a result find support for the value of worst-case optimization for achieving portfolio robustness.
  Keywords: Investment analysis | Robust portfolios | Worst market state | Worst-case optimization | Mean-variance model


  چکیده فارسی:

  مدل مارکویتز علیرغم نواقصی که دارد همچنان استانداردی برای تشخیص دارایی و ساخت پورتفو است. یک مساله مهم در این رابطه شامل حساسیت جواب مدل به پارامترهای ورودی آن است. رویکرد غالب که توسط متخصصان برای برطرف کردن این مساله استفاده می شود استفاده از بهینه سازی بدترین وضعیت است. به طور کلی این مدلها بدون گنجاندن رفتار بازار سهام اتخاذ شده اند و ما اعتقاد داریم که یک تحلیل در این رابطه ضرورت دارد. بنابراین در این مقاله اهمیت اطلاعات بازار را در طی بدترین وضعیت برای دستیابی به عملکرد مطمئن معرفی می کنیم. بر بازار سهام تمرکز کرده و در می یابیم که پرتفوی (سبد) بهینه در یک بازار با وضعیت های متعدد، پورتفویی است که دارای بازده های مطمئن است. مشاهده می کنیم که تمرکز بر بدترین وضعیت بازار بازده های مطمئنی را حاصل می کند. به علاوه رویکردهای مطمئن دیگری را پیشنهاد می کنیم که بر بازده در طی دوره های رکورد بازار بدون حل مسائل بهینه سازی بدترین وضعیت تکیه دارند. از طریق تحلیل هایمان ارزش تمرکز بر بدترین وضیت بازار را نشان داده و در نتیجه ارزش بهینه سازی بدترین وضعیت را برای دستیابی به پورتفوی مطمئن تایید می نماییم.
  کلیدواژه ها: تحلیل سرمایه گذاری | پورتفوهای مطمئن | بدترین وضعیت بازار | بهینه سازی بدترین وضعیت | مدل میانگین-واریانس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 38

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 533 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer