دانلود مقاله و خرید ترجمه:نقش فناوری اطلاعات در روابط استراتژیکی خریدار-فروشنده - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:نقش فناوری اطلاعات در روابط استراتژیکی خریدار-فروشنده - 2014
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی ( Marketing Management )
 • The role of information technology in strategic buyer–supplier relationships نقش فناوری اطلاعات در روابط استراتژیکی خریدار-فروشنده

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نقش فناوری اطلاعات در روابط استراتژیکی خریدار-فروشنده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The role of information technology in strategic buyer–supplier relationships


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Industrial Marketing Management 43 (2014) 1053–1062


  نویسنده:

  Hannu Makkonen, Vuori Mervi


  چکیده انگلیسی:

  Information technology (IT) has long been acknowledged as an integral part of inter-organizational business exchange. The extant research, however, tends to emphasize the focal company perspective and focuses on operational issues, perceiving IT and business relationships as separable. Through a qualitative dyadic case study, our study defines how IT is positioned with regard to various elements of a strategic buyer–supplier relationship and the respective actors operational and managerial behaviors. The study defines the role of IT regarding the structural, action, and management layers of a relationship and shows how IT can be a strong element around which relationship management activities are implemented to improve the consistency and performance of the relationship. The study prepares the ground for further qualitative and quantitative research to enhance a holistic understanding on IT in relation to the structures and processes in inter-organizational contexts of business relationships and networks.
  Keywords: Inter-organizational systems | Information technology | Information systems | Business relationship | Buyer–supplier relationship


  چکیده فارسی:

  تکنولوژی اطلاعات (IT) مدتها بعنوان جزء لاینفکی از تبادل تجاری میان سازمانی شناخته شده است. البته تحقیقات دقیق بر روی دیدگاه شرکت مرکزی تأکید دارند و بر روی مسائل عملیاتی تمرکز دارند و IT و روابط تجاری را جدا از هم می بینند. ما از طریق یک مطالعه موردی کمی دوتایی، این را تعریف میکنیم که با توجه به عناصر مختلف روابط استراتژیکی خریدار-فروشنده و رفتارهای مدیریتی و عملیاتی عاملان، IT در چه جایگاهی قرار دارد. این مطالعه نقش IT را با توجه به لایه های ساختاری، عملکردی و مدیریتی روابط تعریف میکند و نشان میدهد که IT چطور میتواند یک عنصر قوی باشد که توسط آن فعالیت های مدیریتی روابط انجام می شوند تا هماهنگی و کارایی روابط افزایش یابد. این مطالعه زمینه ای را برای تحقیقات کمی و کیفی آماده میکند تا درک کلی از IT را در رابطه با ساختارها و فرآیند ها در زمینه های میان سازمانی شبکه ها و روابط تجاری افزایش دهد.
  کلمات کلیدی: سیستم های میان-سازمانی | تکنولوژی اطلاعات | سیستم های اطلاعاتی | روابط تجاری | روابط خریدار-فروشنده


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 33

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 208 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer