دانلود مقاله و خرید ترجمه:استراتژی مادی سازی : خطی مبهم بین تدوین استراتژی و اجرای استراتژی - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:استراتژی مادی سازی : خطی مبهم بین تدوین استراتژی و اجرای استراتژی - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت استراتژیک ( strategic Managment )
 • Materializing Strategy: The Blurry Line between Strategy Formulation and Strategy Implementation استراتژی مادی سازی : خطی مبهم بین تدوین استراتژی و اجرای استراتژی

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  استراتژی مادی سازی : خطی مبهم بین تدوین استراتژی و اجرای استراتژی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Materializing Strategy: The Blurry Line between Strategy Formulation and Strategy Implementation


  منبع:

  British Journal of Management, Vol: 26, S17–S21 (2015) DOI: 10:1111/1467-8551:12077


  نویسنده:

  Paul M: Leonardi


  چکیده انگلیسی:

  In order to materialize strategy – to bring it into existence both theoretically and practically – strategy makers must have an appreciation for the material through which their strategy will be implemented. In this paper, I argue that a lens that focuses on the materiality of strategy making helps scholars to understand that strategy formulation and strategy implementation are not two distinct sets of activities that occur in sequence. Instead, effective strategies can only be made if executives and other strategy makers begin to think about the kinds of technologies that will enable workers to implement their strategy. I illustrate the importance of this line of thinking through a brief case of an attempt to develop new strategy at a mid-sized US-based plumbing fixture company.


  چکیده فارسی:

  به منظور مادی سازی استراتژی – به لحاظ نظری و عملی –استراتژی نویسان باید موادی که با آن استراتژی پیاده سازی شده است را ارزیابی کنند. در این مقاله، ما رویکرد هایی را مطرح می کنیم که در مادی سازی استراتژی به پژوهشگران کمک می­کند تا درک کنند که تدوین استراتژی و پیاده سازی استراتژی، دو مجموعه متمایز از فعالیت­هایی که به صورت متوالی رخ می­دهند، نیستند. در عوض، استراتژی­های کارآمد تنها در صورتی بوجود می آیند که مدیران اجرایی و سایر استراتژی نویسان در مورد انواع فناوری­هایی که کارگران را قادر به اجرای استراتژی آنها می­سازد تفکر کنند. من اهمیت این خط فکری را از طریق شرح مختصری از یک تلاش برای توسعه استراتژی جدید در یک شرکت متوسط نصب تجهیزات لوله کشی واقع در ایالات متحده نشان می­دهم.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 10

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 48 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer