دانلود مقاله و خرید ترجمه:چگونه توسعه کنندگان مسائل را حل می کنند و تکنیک های فنی برگشتی در اکوسیستم های اپاچی چیست؟ - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:چگونه توسعه کنندگان مسائل را حل می کنند و تکنیک های فنی برگشتی در اکوسیستم های اپاچی چیست؟ - 2018
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مهندسی نرم افزار ( software engineering )
 • How Do Developers Fix Issues and Pay Back Technical Debt in the Apache Ecosystem? چگونه توسعه کنندگان مسائل را حل می کنند و تکنیک های فنی برگشتی در اکوسیستم های اپاچی چیست؟

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  چگونه توسعه کنندگان مسائل را حل می کنند و تکنیک های فنی برگشتی در اکوسیستم های اپاچی چیست؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  How Do Developers Fix Issues and Pay Back Technical Debt in the Apache Ecosystem?


  منبع:

  25th International Conference on Software Analysis, Evolution, and Reengineering (SANER), At Campobasso, Italy, 2018


  نویسنده:

  Georgios Digkas, Mircea Lungu, Paris Avgeriou, Alexander Chatzigeorgiou, Apostolos Ampatzoglou


  چکیده انگلیسی:

  During software evolution technical debt (TD) follows a constant ebb and flow, being incurred and paid back, sometimes in the same day and sometimes ten years later. There have been several studies in the literature investigating how technical debt in source code accumulates during time and the consequences of this accumulation for software maintenance. However, to the best of our knowledge there are no large scale studies that focus on the types of issues that are fixed and the amount of TD that is paid back during software evolution. In this paper we present the results of a case study, in which we analyzed the evolution of fifty-seven Java open-source software projects by the Apache Software Foundation at the temporal granularity level of weekly snapshots. In particular, we focus on the amount of technical debt that is paid back and the types of issues that are fixed. The findings reveal that a small subset of all issue types is responsible for the largest percentage of TD repayment and thus, targeting particular violations the development team can achieve higher benefits.
  Index Terms: Software Evolution | Technical Debt | Mining Software Repositories | Empirical Study | Apache Software Foundation


  چکیده فارسی:

  در طول تکامل نرم افزار، بدهی فنی (TD) به دنبال یک جریان ثابتی هستیم، که در آن روز و گاهی ده سال بعد بازپرداخت شده و پردازش می شود. مطالعات متعددی در مقالات انجام شده است که در مورد چگونگی جمع آوری بدهی فنی در کد منبع در طول زمان و عواقب این انباشت برای تعمیر و نگهداری نرم افزار مورد بررسی قرار گرفته است. با این حال، با وجود این می توان به تحقیقی که در مقیاس بزرگ وجود دارد و بر انواع مسائل ثابت شده و مقدار TD که در جریان تکامل نرم افزار پرداخت می شود، تمرکز داد. در این مقاله ما نتایج یک مطالعه موردی را ارائه می دهیم که در آن تحلیلی از پیشرفت پنجاه و هفت پروژه نرم افزاری منبع باز جاوا توسط بنیاد نرم افزار آپاچی؛ در سطح دانه بندی های موقتی لحظات هفتگی تحلیل کردیم. به طور خاص، ما بر میزان بدهی فنی که پرداخت می شود و انواع مسائل ثابت شده تمرکز می کنیم. یافته های این تحقیق نشان می دهد که یک زیر مجموعه کوچک از انواع موضوع ها مسئول بزرگترین درصد بازپرداخت TD است و بنابراین هدف قرار دادن نقض خاص تیم توسعه می تواند مزایای بیشتری به دست آورد.
  کلمات کلیدی: تکامل نرم افزار | بدهی فنی | کاوش مخازن نرم افزار | مطالعه تجربی | بنیاد نرم افزار آپاچی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 35

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 264 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مهندسی-نرم-افزار
موضوعات
footer