دانلود مقاله و خرید ترجمه:اثرات تغییرات اقلیمی جهانی بر دیدگاه خدمات آتش نشانی منابع انسانی - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:اثرات تغییرات اقلیمی جهانی بر دیدگاه خدمات آتش نشانی منابع انسانی - 2018
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده جغرافيا ( Geography )
 • The effects of global climate change on fire service Human resource view اثرات تغییرات اقلیمی جهانی بر دیدگاه خدمات آتش نشانی منابع انسانی
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  اثرات تغییرات اقلیمی جهانی بر دیدگاه خدمات آتش نشانی منابع انسانی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The effects of global climate change on fire service Human resource view


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Engineering 211 (2018) 1–7


  نویسنده:

  Restas Agoston


  چکیده انگلیسی:

  Introduction: Due to the extreme climatic events caused by global climate change, the number of firefighting interventions is increasing. The increasing of the extremes affects not only the circumstances of the interventions, but also to the interveners themselves and the firefighters. In order to maintain or increase the effectiveness of interventions, it is also appropriate to address the latter’s investigation. Methods: The author reviewed the human body’s heat-tolerant studies and utilized his many years of practical experience as an intervening firefighter. Results: The author provides an overview of the effects of positive temperature extremes on the human body, with particular regard to factors that significantly influence the work of the firefighters and because of this, their health is at higher risk. The author makes a proposal of reducing the effects of climate change both from the personal and organizational point of view.
  Keywords: climate change | firefighter | extreme heat


  چکیده فارسی:

  افزایش شدید نه تنها به شرایط مداخلات، بلکه همچنین به افراد مدافع و آتش نشانان تاثیر می گذارد. برای حفظ و یا افزایش اثربخشی مداخلات، نیز مناسب است که به تحقیقات اخیر توجه شود. روش ها: نویسنده بررسی های تحمل گرما در بدن انسان را مورد بررسی قرار داده و از سال ها تجربه عملی خود به عنوان یک اقدام مداخله ای که به طور قابل توجهی بر کار آتش نشانان تاثیر می گذارد، استفاده می کند و معتقد است سلامت آنها در معرض خطر بیشتری قرار می¬گیرد. پیشنهادی برای کاهش اثرات تغییرات آب و هوایی را از دیدگاه شخصی و سازمانی ارائه می دهد.
  کلمات کلیدی : تغییرات آب و هوایی | آتش نشان | گرمای شدید


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 46 کیلوبایت


  قیمت: 26000 تومان  20800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
جغرافيا
موضوعات
footer