دانلود مقاله و خرید ترجمه:رضایت از زندگی: کلید مدیریت اعتیاد به اینترنت و رسانه های اجتماعی است - 2017

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات ( Information Technology )
 • Life satisfaction: A key to managing internet & social media addiction رضایت از زندگی: کلید مدیریت اعتیاد به اینترنت و رسانه های اجتماعی است
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  رضایت از زندگی: کلید مدیریت اعتیاد به اینترنت و رسانه های اجتماعی است


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Life satisfaction: A key to managing internet & social media addiction


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Technology in Society 50 (2017) 73-77


  نویسنده:

  Phil Longstreet, Stoney Brooks


  چکیده انگلیسی:

  Internet and social media addictions continue to grow as our dependence on technology increases. Estimates posit that over 210 million people worldwide suffer from this. Given its influence on users, reducing these addictions are of importance. Previous research demonstrates the importance of emotional states in affecting addiction behaviors. Through the Cognitive-Behavioral Model of Pathological Internet Usage, the role of life satisfaction in reducing both generalized Internet addiction and social media addiction is explored. Additionally, how happiness and stress affect these addictions through life satisfaction is examined. Results show that life satisfaction has significant effects on both generalized Internet addiction and the specific addiction to social media. For addicted individuals, there may be deep-rooted issues in their lives, lowering their satisfaction and driving their continued or increased addictions to Internet technologies.
  Keywords: Life satisfaction | Internet addiction | Social media addiction | Pathological Internet Usage


  چکیده فارسی:

  اعتیاد به اینترنت و رسانه های اجتماعی همچنان وابستگی ما به تکنولوژی را افزایش می دهد. برآورده شده است که بیش از 210 میلیون نفر در سراسر جهان از این مسئله رنج می برند. با توجه به تاثیری که بر کاربران دارد، کاهش این اعتیاد مهم است. تحقیقات قبلی نشان دهنده اهمیت وضعیت عاطفی تحت تاثیر رفتارهای اعتیادآور است. با استفاده از مدل شناختی – رفتاری، آسیب شناسی استفاده از اینترنت و نقش رضایت از زندگی در کاهش وابستگی عمومی اینترنت و اعتیاد به رسانه های اجتماعی مورد بررسی قرار گرفته است. علاوه بر این، چگونه شادزیستن و استرس بر این اعتیاد بررسی شد. نتايج نشان مي دهد که رضايت از زندگي تأثير قابل توجهي بر اعتياد با اينترنت و وابستگي خاص به رسانه هاي اجتماعي دارد. برای افراد معتاد، مسائل عمیق در زندگی شان، کاهش رضایت محرکی برای افزایش اعتیاد به مصرف اینترنت باشد.
  کلید واژه ها: رضایت از زندگی | اعتیاد اینترنتی | اعتماد به نفس اجتماعی | آسیب شناسی کاربرد اینترنت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 312 کیلوبایت


  قیمت: 14000 تومان  11200 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer