دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک مرور کلی از برنامه های کاربردی داده کاوی در بهداشت و درمان - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک مرور کلی از برنامه های کاربردی داده کاوی در بهداشت و درمان - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده کاوی ( data mining )
 • An Overview of Data Mining Applications in Healthcare یک مرور کلی از برنامه های کاربردی داده کاوی در بهداشت و درمان

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک مرور کلی از برنامه های کاربردی داده کاوی در بهداشت و درمان


  عنوان انگلیسی مقاله:

  An Overview of Data Mining Applications in Healthcare


  منبع:

  International Journal of Advance Research in Computer Science and Management Studies, Volume 4, Issue 2, February 2016


  نویسنده:

  Ravleen Singh, Dr: Tariq Hussain Sheikh


  چکیده انگلیسی:

  There is a wealth of data available within the healthcare systems. However, there is a lack of effective psychoanalysis tools to discover hidden relationships and trends in data. Without data mining it is difficult to understand clearly the full potential of data collected within healthcare organization as data under analysis is exceptionally large, highly dimensional, distributed and not definite. The objective of this study is to explore new and emerging areas of data mining techniques used in healthcare management. This paper aims to make a detailed study report of different types of data mining applications in the healthcare area and to minimize the complexity of the study of the healthcare data understanding.
  Keywords: Data Mining.


  چکیده فارسی:

  تکامل اطلاعات موجود در سیستم های بهداشتی وجود دارد. با این حال، ابزار روانکاوی مؤثر برای کشف روابط پنهان و روند اطلاعات وجود دارد. به وضوح توانایی های کامل داده های جمع آوری شده در سازمان بهداشتی و درمان به عنوان داده های تحت تجزیه و تحلیل فوق العاده بزرگ، با ابعاد زیاد، توزیع شده و نا مشخص بدون داده کاوی دشوار است. هدف این مطالعه، کشف مناطق جدید در زمینه تکنیک های داده کاوی مورد استفاده در مدیریت مراقبت های بهداشتی است. این مقاله با هدف ارائه گزارش دقیق از انواع مختلف برنامه های کاربردی داده کاوی در منطقه بهداشت و درمان و به حداقل رساندن پیچیدگی مطالعه درک اطلاعات سلامت پرداخته است.
  کلمات کلیدی: داده کاوی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 169 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer