دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک سیستم توصیه گر برای اقدامات سیستم مدیریت ارتباطات راه دور - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک سیستم توصیه گر برای اقدامات سیستم مدیریت ارتباطات راه دور - 2013
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه ( Network )
 • A Recommender-System for Telecommunications Network Management Actions یک سیستم توصیه گر برای اقدامات سیستم مدیریت ارتباطات راه دور

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک سیستم توصیه گر برای اقدامات سیستم مدیریت ارتباطات راه دور


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Recommender-System for Telecommunications Network Management Actions


  منبع:

  Integrated Network Management (IM 2013), 2013 IFIP/IEEE


  نویسنده:

  John Keeney, Sven van der Meer, Gabriel Hogan


  چکیده انگلیسی:

  Research and products in telecoms network management have long been focused on the automation of processes to keep complex managed networks in an operational state, while being profitable to operate for the network operator. Due to the ever increasing scale and complexity of the problem domain, coupled with specific constraints (legal, regulatory, technological change), a fully automated management approach is virtually impossible. It remains the responsibility of human Network Operations Centre (NOC) operators to oversee and manage the running of the network, where their main task is to respond to huge numbers of messages, errors, warnings and faults constantly flowing from the managed network. In the past, network operators either employed expert systems or became very dependent on expert knowledge of their operational staff. Considering the current explosion in size and complexity of managed telecoms network, it is widely understood and accepted that current manual and semiautomated approaches cannot scale. In this paper we investigate the applicability of recommender systems as an approach to assist NOC operators to correctly respond to indications of incidents in the network they are actively managing.
  Keywords: Recommender systems | Telecommunication network management | Knowledge engineering | Monitoring | Base stations | Context


  چکیده فارسی:

  تحقیقات و تولیدات در زمینه ی مدیریت شبکه ی مخابرات از مدت ها پیش بر روی اتوماسیون فرایند ها به منظور نگه داشتن شبکه های مدیریت شده ی پیچیده در حالت عملیاتی تمرکز کرده اند، این در حالی است که این کار برای اپراتور شبکه سودمند است. با توجه به مقیاس در حال رشد و پیچیدگی دامنه ی مشکل به همراه محدودیت های خاص ( قانون تغییر فنی ) یک رویکرد مدیریت اتوماتیک کامل به صورت مجازی غیر ممکن است. مسئولیت اپراتور های مرکز عملیات شبکه ی انسانی (NOC ) نظارت و مدیریت اجرای شبکه است ، به گونه ای که وظیفه ی اصلی آن ها پاسخ به خیل عظیم پیغام های خطا، اخطار ها و خطاهای مداوم ناشی از شبکه ی مدیریت شده می باشد. در گذشته، اپراتور های شبکه، سیستم های خبره را بکار گرفته یا به دانش تخصصی کارکنان عملیاتی آن ها وابسته بودند. با در نظر گرفتن رشد سریع فعلی در اندازه و پیچیدگی شبکه های مخابراتی مدیریت شده، به صورت گسترده ، درک و پذیرفته شده است که روش های دستی و نیمه اتوماتیک فعلی نمی توانند مقیاس باشند. در این مقاله، ما به بررسی سیستم توصیه ای به عنوان یک روش برای کمک به اپراتور های NOC ، برای دادن پاسخ صحیح به نشانه های حوادث در شبکه ای که آنان به صورت فعال آن را مدیریت می کنند، می پردازیم.
  کلید واژه ها: سیستم های توصیه شده | مدیریت شبکه مخابراتی | مهندسی دانش | نظارت | ایستگاه های پایه | زمینه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 85 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-
موضوعات
footer