دانلود مقاله و خرید ترجمه:تأثیرحاکمیت شرکتی برساختارسرمایه فکری وعملکردمالی - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تأثیرحاکمیت شرکتی برساختارسرمایه فکری وعملکردمالی - 2014
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی ( Financial Management )
 • Impact of Corporate Governance on Intellectual Capital Efficiency and Financial Performance تأثیرحاکمیت شرکتی برساختارسرمایه فکری وعملکردمالی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تأثیرحاکمیت شرکتی برساختارسرمایه فکری وعملکردمالی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Impact of Corporate Governance on Intellectual Capital Efficiency and Financial Performance


  منبع:

  Pakistan Journal of Commerce and Social Sciences 2014, Vol: 8 (2), 305- 330


  نویسنده:

  Muhammad Abdul Majid Makki, Suleman Aziz Lodhi


  چکیده انگلیسی:

  This study develops a structural model linking corporate governance, intellectual capital efficiency and financial performance then verifies it through structural equation modeling based on partial least square. Corporate governance has been conceptualized and measured through chief executive officer’s duality, ratio of non executive directors, directors’ ownership, executives’ remuneration and number of shareholders. Intellectual capital efficiency is computed through Value Added Intellectual Coefficient (VAICTM), and financial performance is represented through return on investment, return on equity and net profit after tax. The study reveals and determines the existence of critical structural relationship among corporate governance, intellectual capital efficiency and financial performance. The study concludes that corporate governance does not improve financial performance directly; rather corporate governors can enhance it significantly through exploiting intellectual capital resources. The study provides empirical evidence that a firm with good corporate governance measures enhances IC efficiency that ultimately generates more return on investment, return on equity and net profit.
  Keywords: Value Added Intellectual Coefficient (VAIC) | partial least square | frequency of board meetings | Pakistan.


  چکیده فارسی:

  این نوشته یک مدل ساختاریِ مرتبط به حاکمیت شرکتی، کارایی سرمایه فکری و عملکرد مالی را توسعه می دهد و سپس آن را از طریق مدلِ ساختاری و معادله بر اساس مجذور نسبی کوچکترین عامل اثبات می کند. حاکمیت شرکتی مفهوم آفرینی شده است و از طریق دوگانگی رئیس هدیئت مدیره، نسبتِ مدیران غیر موظف ، مالکیت مدیران، دستمزد مدیر عاملان و تعدادسهامداران سنجیده می شوند. کارایی سرمایه فکری از طریق ضریب فکری ارزش افزوده محاسبه می شود و عملکرد مالی از طریق بازده سرمایه گذاری، بازده دارایی خالص و سود خالص پس از مالیات ارائه می شود. نوشته وجودِ ارتباط ساختاریِ انتقاد آمیز بین حاکمیت شرکتی، کارایی سرمایه فکری و عملکرد مالی را تعیین و آشکار می کند. این نوشته نتیجه گیری می کند که حاکمیت شرکتی به طور مستقیم عملکرد مالی را بهبود نمی دهد: به بیان دقیق تر حاکمیت شرکتی می تواند به طور معنی داری آن را از طریق بهره گیری از منابع سرمایه فکری بالا ببرند. این نوشته مدرکی تجربی فراهم می کند که یک شرکت با حاکمیت شرکتی خوب، کارایی سرمایه فکری را می سنجد که نهایتاً بازده بیشتر سرمایه، بازده دارایی خالص و سود خالص را ایجاد می کند.
  کلمات کلیدی: ضریب فکری ارزش افزوده (VAIC) | مجذور نسبیِ کوچکترین عامل | تکرارِ ملاقات های انجمن | پاکستان.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 26
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 43

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 174 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer