دانلود مقاله و خرید ترجمه:سرمایه گذاری فراگیر برای رشد و توسعه فراگیر - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:سرمایه گذاری فراگیر برای رشد و توسعه فراگیر - 2017
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • Inclusive finance for inclusive growth and development سرمایه گذاری فراگیر برای رشد و توسعه فراگیر

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سرمایه گذاری فراگیر برای رشد و توسعه فراگیر


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Inclusive finance for inclusive growth and development


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Current Opinion in Environmental Sustainability 2017, 24:19–23


  نویسنده:

  Germana Corrado1 and Luisa Corrado


  چکیده انگلیسی:

  This article analyses the role of inclusive finance for inclusive growth and development. An inclusive financial market provides affordable and equitable access to financial products for all households and entrepreneurs, especially the most marginalised. By empowering people to exploit a wider set of economic opportunities, inclusive finance can therefore be a pivotal tool in driving economies on a sustainable growth trajectory. Access to financial services, primarily to credit, can enable agents to make longer-term consumption and investment plans, participate in productive economic activities and cope with adverse shocks.


  چکیده فارسی:

  این مقاله نقش تأمین مالی فراگیر برای رشد و توسعه فراگیر را تحلیل می کند. یک بازار مالی فراگیر، دسترسی مقرون به صرفه و عادلانه را برای خدمات مالی برای تمام خانوارها و کارآفرینان، به ویژه برای حاشیه نشینان فراهم می کند. به وسیله توانمند ساختن مردم برای بهره برداری از مجموعه گسترده ای از فرصت های اقتصادی، تامین مالی فراگیر می تواند یک ابزار محوری در هدایت اقتصادهای رشد پایدار باشد. دسترسی به خدمات مالی، عمدتا به اعتبار، می تواند عوامل را برای ایجاد برنامه های سرمایه گذاری و مصرف طولانی مدت ترغیب کرده و در فعالیت های اقتصادی مولد و مقابله با شوک های ناسازگار مشارکت نمایند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 10

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 104 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer