دانلود مقاله و خرید ترجمه:سیستم های تشویقی برای تصمیمات سرمایه گذاری مخاطره آمیز تحت نظر تنظیمات ناشناخته - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:سیستم های تشویقی برای تصمیمات سرمایه گذاری مخاطره آمیز تحت نظر تنظیمات ناشناخته - 2017
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • Incentive systems for risky investment decisions under unknown preferences سیستم های تشویقی برای تصمیمات سرمایه گذاری مخاطره آمیز تحت نظر تنظیمات ناشناخته
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سیستم های تشویقی برای تصمیمات سرمایه گذاری مخاطره آمیز تحت نظر تنظیمات ناشناخته


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Incentive systems for risky investment decisions under unknown preferences


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Management Accounting Research 36 (2017) 43–50


  نویسنده:

  Julia Ortner , Louis Velthuis, David Wollscheid


  چکیده انگلیسی:

  Our paper examines how to design incentive systems for managers making multi-period risky investment decisions. We show how compensation functions and performance measures must be designed to ensure that managers implement the expected value-maximizing set of projects. The Relative Benefit Cost Allocation (RBCA) Scheme1 and its extensions revealed in literature on unknown time preferences generally fail to do so under unknown time and risk preferences. We illustrate that when coping with such unknown preferences in a risky setting, a specific state-dependent allocation rule is required. We introduce such an allocation scheme, which we refer to as the State-Contingent RBCA Scheme, and reveal that specific knowledge of the time and risk structure of the cash flows is needed to apply it.
  Keywords: Accrual accounting | Consistency | Cost allocation | Incentive system | Performance measurement | RBCA


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی چگونگی طراحی سیستم هایی برای ایجاد انگیزه در مدیران برای تصمیم گیری سرمایه گذاری خطرناک چندین ساله می پردازد. ما نشان می دهیم که جبران کارکرد و کارایی عملکردی باید طراحی گردد تا مدیران در مجموعه پروژه ها برای به حداکثر رساندن ارزش مورد انتظار را اجرا اطمینان حاصل کنند. طرح ۱ (RBCA) و گسترش آن در مقالات مربوط به تنظیمات زمانی ناشناخته، به طور کلی در زمان های ناشناخته و ریسک پذیری به کار خود ادامه نمی دهند. ما نشان می دهیم که در مواجهه با چنین تنظیم های نامعلومی در یک محیط خطرناک، یک قانون تخصیص وابسته به حالت خاص مورد نیاز است. ما چنین طرح تخصیصی را معرفی می کنیم، که از ان به عنوان طرح RBCA مشروح دولت یاد می کنیم و نشان می دهیم؛ که دانش خاصی از زمان و ساختار ریسک جریان های نقدی برای اعمال آن لازم است.
  کلمات کلیدی: حسابداری تعهدی | سازگاری | تخصیص هزینه | سیستم تشویقی | اندازه گیری عملکرد | RBCA


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 428 کیلوبایت


  قیمت: 32000 تومان  25600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer