دانلود مقاله و خرید ترجمه:همگن سازی: یک مکانیسم برای پردازش های توزیع شده در میان یک شبکه محلی - 2004

دانلود مقاله و خرید ترجمه:همگن سازی: یک مکانیسم برای پردازش های توزیع شده در میان یک شبکه محلی - 2004
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیستم ها ی توزیع شده ( distributed systems )
 • Homogenization: A Mechanism for Distributed Processing across a Local Area Network همگن سازی: یک مکانیسم برای پردازش های توزیع شده در میان یک شبکه محلی

  سال انتشار:

  2004


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  همگن سازی: یک مکانیسم برای پردازش های توزیع شده در میان یک شبکه محلی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Homogenization: A Mechanism for Distributed Processing across a Local Area Network


  منبع:

  Communication Abstractions for Distributed Systems, 2004


  نویسنده:

  Mahmud Shahriar Hossain, Debzani Deb, Kazi Muhammad Najmul Hasan Khan, Dr: Md: Mahbubul Alam Joarder


  چکیده انگلیسی:

  Distributed processing across a networked environment suffers from unpredictable behavior of speedup due to heterogeneous nature of the hardware and software in the remote machines. It is challenging to get a better performance from a distributed system by distributing task in an intelligent manner such that the heterogeneous nature of the system do not have any effect on the speedup ratio. This paper introduces homogenization, a technique that distributes and balances the workload in such a manner that the user gets the highest speedup possible from a distributed environment. Along with providing better performance, homogenization is totally transparent to the user and user needs no interaction with the system to secure the benefit.
  Keywords: Homogenization | Distributed processing | Java | Triangular Dynamic Architecture (TDA) | RMI


  چکیده فارسی:

  پردازش توزیع شده در یک محیط شبکه ای از رفتار غیر قابل پیش بینی افزایش سرعت به دلیل ماهیت ناهمگونی سخت افزار و نرم افزار در دستگاه های راه دور ناشی شده است. این ها قابل بحث است که عملکرد بهتر از یک سیستم توزیع شده را با توزیع وظیفه به روش هوشمندانه به دست آوریم، به طوری که ماهیت ناهمگونی سیستم هیچ تأثیری بر میزان سرعت نداشته باشد. این مقاله همگن سازی را یک تکنیکی معرفی می کند که، توزیع و تعادل حجم کار را به گونه ای تنظیم کرده است تا کاربر بتواند بیشترین سرعت را از محیط توزیع شده به دست آورد. علاوه بر ارائه عملکرد بهتر، همگن سازی برای کاربر کاملا شفاف است و کاربر ان نیازی به تعامل با سیستم برای حفاظت از مزایا ندارد.
  کليدواژگان: همگرايي | پردازش توزیع | جاوا | معماری پویا مثلثی (TDA)


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 252 کیلوبایت


  قیمت: 10000 تومان  8000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
سیستم-ها-ی-توزیع-شده
موضوعات
footer