دانلود مقاله و خرید ترجمه:هستی شناسی مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان عمومی در اینترنت اشیا - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:هستی شناسی مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان عمومی در اینترنت اشیا - 2015
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده اینترنت اشیاء ( Internet of Things )
 • Ontology based Public Healthcare System in Internet of Things هستی شناسی مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان عمومی در اینترنت اشیا
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  هستی شناسی مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان عمومی در اینترنت اشیا


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Ontology based Public Healthcare System in Internet of Things


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Computer Science 50 ( 2015 ) 99 – 102


  نویسنده:

  Abinaya1, Vinoth Kumar2, Swathika3


  چکیده انگلیسی:

  Internet of Things is a growing technology that is predicted to discover new drugs and medical treatments. The efficiency and quality of healthcare have high potential features as flexibility, adaptability, affinity, cost shrinkage, and high speed. This technology helps us to understand the specific risks related to security and privacy. This paper targets on a Healthcare information system based on ontology method. In particular, security and privacy challenges are analyzed in the proposed Ontology-based healthcare information system. Emergency medical services (EMS) are a type of emergency service dedicated to providing out-of-hospital acute medical care, transport to definitive care. Moreover, a functional infrastructure plan is provided to exhibit the unification between the proposed application architecture with the Internet of Things and ontology hierarchy.
  Keywords: Internet of Things (IoT) | Emergency Medical Services (EMS) | Healthcare Information System | Ontology


  چکیده فارسی:

  اینترنت اشیا، تکنولوژی روبه رشدی است که پیش بینی می شود به کشف داروهای جدید و روش های درمان پزشکی کمک نماید. کارایی و کیفیت مراقبت های بهداشتی دارای ویژگی های بالقوه زیادی همچون انعطاف پذیری، سازگاری، وابستگی، کاهش هزینه و سرعت بالا است. این تکنولوژی به ما کمک می کند تا ریسک های مرتبط با موضوع امنیت و حفظ حریم خصوصی را درک کنیم. لذا هدف از مقاله حاضر، بررسی سیستم اطلاعات مراقبت های بهداشتی براساس روش هستی شناسی است. به ویژه، چالش های امنیت و حفظ حریم خصوصی به روش سیستم پیشنهاد شده اطلاعات بهداشت و درمان مبتنی بر هستی شناسی، مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. خدمات پزشکی اضطراری (EMS) نوعی از خدمات فوری اختصاص یافته برای ارائه مراقبت های حاد پزشکی خارج از بیمارستان، برای انتقال و تبدیل به مراقبت های قطعی، هستند. علاوه براین، برنامه سازمانی کارکردی، برای نمایش یک شکلی میان ساختار کاربردی پیشنهادی با اینترنت اشیا و سلسله مراتب هستی شناسی، ارائه می شود.
  کلمات کلیدی: اینترنت اشیا (IoT) | خدمات پزشکی اضطراری (EMS) | سیستم اطلاعات بهداشت و درمان | هستی شناسی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 8

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 31 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
اینترنت-اشیاء
موضوعات
footer