دانلود مقاله و خرید ترجمه:پشتیبانی محصولات مشتق شده از توسعه و طراحی محصول برای مونتاژ - 2017

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مهندسی نرم افزار ( software engineering )
 • Derivative Products Supporting Product Development and Design for Assembly پشتیبانی محصولات مشتق شده از توسعه و طراحی محصول برای مونتاژ

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پشتیبانی محصولات مشتق شده از توسعه و طراحی محصول برای مونتاژ


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Derivative Products Supporting Product Development and Design for Assembly


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Manufacturing 19 (2018) 143–147


  نویسنده:

  Alexander Badera Katharina Geberta Sebastian Hogrevea Kirsten Tracht


  چکیده انگلیسی:

  Fast time to markets becoming increasingly important through dynamic product life cycles. An assembly planning in early project stages is necessary, which evaluates assembly procedures and the mountability. The use of derivative products offers this possibility since the simplified form can be used for examining important steps in assembly processes as well as for testing maintenance processes. In particular, the use of equipment and the arrangement of components are relevant. The division of labour between workers as well as the process planning can be examined with derivative products. The collected knowledge can be used for planning as well as for design. It supports the Design for Assembly (DFA) since effects of physical properties on the assembly process can be transferred back to the design stage. This paper describes the properties and possible applications of derivative products. In addition, it shows the use of derivative products for the development of new products and describes the advantages regarding conventional DFA methods.
  Keywords: Assembly | Design optimization | Production planning


  چکیده فارسی:

  سرعت فروش و بازار از طریق چرخه های زندگی محصول پویا به طور فزاینده ای مهم است. برنامه ریزی مونتاژ در مراحل ابتدایی پروژه ، در ارزیابی روش ها و قابلیت آنها، ضروری است. از آنجا که فرم ساده شده برای بررسی مراحل مهم در فرایندهای مونتاژ و همچنین برای آزمایش فرایندهای نگهداری کاربرد دارد ، استفاده از محصولات مشتق شده این امکان را ارائه می دهد. به طور خاص، استفاده از تجهیزات و ترتیب قطعات بهم مرتبط هستند. تقسیم کار بین کارمندان و همچنین برنامه ریزی فرآیند می تواند با محصولات مشتق شده بررسی شود. دانش جمع آوری شده می تواند برای برنامه ریزی و همچنین طراحی استفاده شود. از آنجا که اثرات خواص فیزیکی در فرایند مونتاژ می تواند به مرحله طراحی منتقل شود این طراحی، Design Assembly (DFA) را پشتیبانی می کند. این مقاله ویژگی ها و کاربردهای احتمالی محصولات مشتق شده را توصیف می کند. علاوه بر این، کاربرد محصولات مشتق شده برای توسعه محصولات جدید را نشان می دهد و مزایای مربوط به روش های معمول DFA را توصیف می کند.
  کلید واژه ها: مونتاژ | بهینه سازی طراحی | طرح تولید


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 9

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 223 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مهندسی-نرم-افزار
موضوعات
footer