دانلود مقاله و خرید ترجمه:نقش پدافند غیرعامل در مدیریت بحران شریان حیاتی تحت تاثیر زلزله - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:نقش پدافند غیرعامل در مدیریت بحران شریان حیاتی تحت تاثیر زلزله - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بحران ( Crisis Management )
 • The role of passive defense in the crisis management of Lifeline under the earthquake effect نقش پدافند غیرعامل در مدیریت بحران شریان حیاتی تحت تاثیر زلزله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نقش پدافند غیرعامل در مدیریت بحران شریان حیاتی تحت تاثیر زلزله


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The role of passive defense in the crisis management of Lifeline under the earthquake effect


  منبع:

  BULLETIN OF THE GEORGIAN NATIONAL ACADEMY OF SCIENCES, vols: 9, no: 2, 2015


  نویسنده:

  Seyed Mosayeb Eftekhari, Mohsen Etemady, Seyed Mahmood Hosseini


  چکیده انگلیسی:

  Due to geographic and strategic position of our country, has the characteristics and numerous factors that made to realize the sensitivities in global level and also location of the country vulnerable to natural disasters, especially earthquake and the creation of multiple crises, the necessity to establish pre-crisis preparedness and management is very important in time of crisis. Passive defense, is said to the defense which have not been relies on military weapons and with the implementation of that, can prevented of financial and physical damages.Le better smanpower,buildings,installation,equipment,documents and country arteries and also facilitate of crisis management against the enemy operations or natural disasters such as earthquake are called passive defense. In this article, after the detailed expression mentioned cases,reffering to the definition of passive defense to the history,policy,principles,requirements,field and its goal have also mentioned against the earthquake and continuing, considering to the importance of Lifeline and its role in the sustaining life of society is paid to definition and division of this system and examined the technical position of this important and at the end, passive defense measures necessary to apply the principle recommendations are provides at Lifeline.
  Keywords: passive defense | crisis management | Lifeline | earthquake


  چکیده فارسی:

  کشور ما ایران با توجه به موقعیت جغرافیایی و استراتژیک، داراي ویژگیها و عوامل متعددي است که در سطح جهانی حساسیتهایی را متوجه خود ساخته و همچنین قرار گیري کشور در معرض بلایاي طبیعی، خصوصاً زلزله و ایجاد بحران هاي متعدد، ضرورت ایجاد آمادگی پیش از بحران و مدیریت مناسب در زمان بحران بسیار حائز اهمیت است. پدافند غیرعامل، به دفاعی گفته می شود که متكی بر تسلیحات نظامی نبوده و با اجراي آن می توان از وارد شدن خسارات مالی و جانی جلوگیري نمود. به عبارت بهتر، هر اقدام غیر مسلحانه اي که موجب کاهش آسیب پذیري نیروي انسانی، ساختمانها، تأسیسات،تجهیزات، اسناد و شریانهاي کشور و همچنین تسهیل مدیریت بحران در مقابل عملیات دشمن یا بلایاي طبیعی مانند زلزله گردد را پدافند غیرعامل می نامند. در این مقاله پس از بیان تفصیلی موارد یاد شده، ضمن اشاره به تعریف پدافند غیرعامل به تاریخچه، سیاست، اصول، ضرورت ها، عرصه و هدف آن در برابر زلزله اشارتی را نیز داشته و در ادامه باتوجه به اهمیت شریانهاي حیاتی و نقش آن در تداوم حیات جامعه به تعریف این سیستم و تقسیم بندي آن پرداخته و جایگاه فنی این مهم را مورد بررسی قرار داده و در پایان براي بكارگیري اصول و اقدامات لازم پدافند غیرعامل در شریانهاي حیاتی پیشنهاداتی ارائه می شود.
  واژگان کلیدی: پدافند غیرعامل | مدیریت بحران | شریان های حیاتی | زلزله.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 47 کیلوبایت


  قیمت: 21000 تومان  16800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بحران
موضوعات
footer