دانلود مقاله و خرید ترجمه:داده و دانش کاوی با داده های بزرگ برای تولید هوشمند - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:داده و دانش کاوی با داده های بزرگ برای تولید هوشمند - 2018
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده های بزرگ ( big data )
 • Data and knowledge mining with big data towards smart production داده و دانش کاوی با داده های بزرگ برای تولید هوشمند
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  داده و دانش کاوی با داده های بزرگ برای تولید هوشمند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Data and knowledge mining with big data towards smart production


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Journal of Industrial Information Integration 9 (2018) 1–13


  نویسنده:

  Ying Cheng, Ken Chen, Hemeng Sun, Yongping Zhang, Fei Tao


  چکیده انگلیسی:

  Driven by the innovative improvement of information and communication technologies (ICTs) and their applications into manufacturing industry, the big data era in manufacturing is correspondingly arising, and the developing data mining techniques (DMTs) pave the way for pursuing the aims of smart production with the real-time, dynamic, self-adaptive and precise control. However, lots of factors in the ever-changing environment of manufacturing industry, such as, various of complex production processes, larger scale and uncertainties, more complicated constrains, coupling of operational performance, and so on, make production management face with more and more big challenges. The dynamic inflow of a large number of raw data which is collected from the physical manufacturing sites or generated in various related information systems, caused the heavy information overload problems. Indeed, most of traditional DMTs are not yet sufficient to process such big data for smart production management. Therefore, this paper reviews the development of DMTs in the big data era, and makes discussion on the applications of DMTs in production management, by selecting and analyzing the relevant papers since 2010. In the meantime, we point out limitations and put forward some suggestions about the smartness and further applications of DMTs used in production management.
  Keywords: Big data | Data mining techniques (DMTs) | Production management | Smart manufacturing | Statistical analysis | Knowledge discovery


  چکیده فارسی:

  مطابق با پیشرفت نوآورانه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و کاربرد آنها در صنعت تولید، دوران بزرگ داده های تولیدی مطابق با انها است و تکنیک های داده کاوی (DMTs)، راه را برای دستیابی به اهداف تولید هوشمند با کنترل زمان واقعی، پویا، خود سازگار و دقیق فراهم می سازد. با این حال، بسیاری از عوامل در محیط همیشه در حال تغییر در صنعت تولید هستند، از جمله، فرآیندهای تولید پیچیده، مقیاس بزرگ و عدم اطمینان، محدودیت پیچیده تر، ترکیب عملکردی عملیات، و غیره، که تولید مدیریت را با چالش های بزرگی همراه می سازد. ورودی پویا تعداد زیادی از داده های خام که از مکان های تولید فیزیکی جمع آوری شده یا تولید شده است؛ در سیستم های مختلف مربوط به اطلاعات، موجب شد تا مشکلات سنگین اطلاعات بیش از حد فراهم شود. در واقع، بسیاری از DMT های سنتی هنوز به اندازه کافی برای پردازش داده های بزرگ در تولید مدیریت هوشمند نیستند. بنابراین، در این مقاله، توسعه DMT ها در دوران بزگی از داده ها را مورد بررسی قرار می دهیم و از سال 2010 با انتخاب و تجزیه و تحلیل مقالات مربوطه در مورد کاربرد DMT ها در مدیریت تولید بحث می کنیم. در عین حال، در این مقاله ما محدودیت ها را مطرح می کنیم و برخی از پیشنهادات را در مورد هوشمند بودن و کاربرد بیشتر DMT ها که در مدیریت تولید به کار می رود را ارائه می دهیم.
  کلمات کلیدی: داده های بزرگ | تکنیک های داده کاوی (DMTs) | مدیریت تولید | تولید هوشمند | تجزیه و تحلیل آماری | کشف دانش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 45

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 459 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله جدید و عالی و بسیار پر محتوا در زمینه داده های بزرگ و داده کاوی از مجله Journal of Industrial Information Integration  
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-های-بزرگ
موضوعات
footer