دانلود مقاله و خرید ترجمه:مقایسه سیاست قیمت گذاری ثابت و پویا در مدیریت درآمد - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مقایسه سیاست قیمت گذاری ثابت و پویا در مدیریت درآمد - 2013
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی ( Financial Management )
 • A comparison of fixed and dynamic pricing policies in revenue management مقایسه سیاست قیمت گذاری ثابت و پویا در مدیریت درآمد

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مقایسه سیاست قیمت گذاری ثابت و پویا در مدیریت درآمد


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A comparison of fixed and dynamic pricing policies in revenue management


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Omega 41 (2013) 586–597


  نویسنده:

  Alper S-en


  چکیده انگلیسی:

  We consider the problem of selling a fixed capacity or inventory of items over a finite selling period. Earlier research has shown that using a properly set fixed price during the selling period is asymptotically optimal as the demand potential and capacity grow large and that dynamic pricing has only a secondary effect on revenues. However, additional revenue improvements through dynamic pricing can be important in practice and need to be further explored. We suggest two simple dynamic heuristics that continuously update prices based on remaining inventory and time in the selling period. The first heuristic is based on approximating the optimal expected revenue function and the second heuristic is based on the solution of the deterministic version of the problem. We show through a numerical study that the revenue impact of using these dynamic pricing heuristics rather than fixed pricing may be substantial. In particular, the first heuristic has a consistent and remarkable performance leading to at most 0.2% gap compared to optimal dynamic pricing. We also show that the benefits of these dynamic pricing heuristics persist under a periodic setting. This is especially true for the first heuristic for which the performance is monotone in the frequency of price changes. We conclude that dynamic pricing should be considered as a more favorable option in practice.
  Keywords: Dynamic pricing | Revenue management | Yield management | Heuristics


  چکیده فارسی:

  در اینجا به مسئله فروش ظرفیت ثابت و یا فهرستی از آیتم ها در طی یک دوره محدود فروش می پردازیم. تحقیقات قبلی نشان داده است که بکارگیری قیمتی که بطور صحیح تثبیت شده در طول دوره فروش، در مقام پتانسیل تقاضا و بزرگی رشد ظرفیت به صورت مجانب بهینه بوده و از این رو قیمت گذاری پویا صرفاً دارای اثرات ثانویه بر روی درآمد می باشد. هر چند که پیشرفت بیشتر درآمد از طریق سیاست گذاری پویا در عمل بسیار مهم بوده و نیاز به شناسایی بیشتر دارد. در اینجا دو نمونه شناسایی پویا را پیشنهاد می کنیم که بصورت مستمر موجب به روز شدن قیمت ها بر مبنای باقیمانده فهرست و زمان دوره فروش می گردد. اولین روش مبتنی بر تقریب سازی میزان بهینه مورد انتظار تابع درآمد بوده و دومین روش نیز بر مبنای راه حلّ تعیین کننده نسخه مسئله می باشد. با استفاده از یک مطالعه عددیمی توانیم نشان بدهیم که اثرات درآمدی بکارگیری از چنین شیوه های قیمت گذاری پویا در مقایسه با قیمت گذاری ثابت بسیار قابل توجه خواهد بود. در کل، روش اول دارای عملکرد مستمر و قابل اهمیتی می باشد که منجر به حداکثر 2/0% فاصله در مقایسه با قیمت گذاری بهینه پویا می گردد. همچنین نشان خواهیم داد که فواید این روش های قیمت گذاری پویا در طی یک دوره زمانی پابرجا می ماند که به ویژه در مورد روش اول صدق می کند که در آن هماهنگی عملکرد در تکرار تغییرات قیمت قابل مشاهده است. چنین نتیجه می گیریم که قیمت گذاری پویا باید به عنوان گزینه ای مطلوب در عمل مورد توجه قرار بگیرد.
  کلمات کلیدی: قیمت گذاری پویا | مدیریت درآمد | مدیریت بازده | مکاشفه ای


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 34

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 948 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer