دانلود مقاله و خرید ترجمه:داده های بزرگ در مقابل مرور - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:داده های بزرگ در مقابل مرور - 2018
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده های بزرگ ( big data )
 • Big Data versus a survey داده های بزرگ در مقابل مرور
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  داده های بزرگ در مقابل مرور


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Big Data versus a survey


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - The Quarterly Review of Economics and Finance 67 (2018) 285–296


  نویسنده:

  Stephan D: Whitaker


  چکیده انگلیسی:

  Economists are shifting resources from work on survey data to work involving “Big Data.” This analysis is an empirical exploration of the trade-offs this substitution requires. Parallel models are estimated using Equifax credit bureau data and Survey of Consumer Finances data. After adjustments to account for different variable definitions and sampled populations, it is possible to arrive at similar models of total household debt. However, the estimates are sensitive to the adjustments. In this example, some external education and income measures are successfully integrated with the big data, but other external aggregates fail to adequately substitute for survey responses.
  Keywords: Big Data | Survey data | Household debt


  چکیده فارسی:

  اقتصاددانان منابع از کار بر روی داده های نظر سنجی به کاری که شامل داده های بزرگ است؛ جابجا می نمایند. این انالیز در اکتشافات تجربی از معادلات جبران خسارت است که نیاز به جایگزینی دارد. مدل های موازی با استفاده از داده های دفتر اعتباری Equifax و بررسی داده های مالی مصرف کننده تخمین زده می شود. بعد از تنظیمات حساب برای تعریف متغییرهای مختلف و جمع اوری نمونه ها؛ برای برای رسیدن به مدل های مشابه از کل بدهی خانوار امکان پذیر است. با وجود این؛ تخمین ها به تنظیمات حساس هستند. در این مثال؛ برخی از آموزش های خارجی و اقدامات درآمد با موفقیت داده های بزرگ ادغام می شوند، اما سایر ارقام خارجی به درستی جایگزین پاسخ های نظرسنجی نمی شوند.
  کلمات کلیدی: داده های بزرگ | داده های مروری | بدهی خانوار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 36

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 513 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله عالی، جدید و مروری (survey) در حوضه داده های بزرگ (big data). کاربران عزیز فایل داده این مقاله نیز موجود می باشد که به همراه فایل انگلیسی قرار داده شده است.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-های-بزرگ
موضوعات
footer