دانلود مقاله و خرید ترجمه:مراقبت ، آموزش حرفه ایی بهداشت : رویکرد سیاستی بین بخشی - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مراقبت ، آموزش حرفه ایی بهداشت : رویکرد سیاستی بین بخشی - 2018
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده بهداشت و درمان ( Healthcare )
 • Educating Health Professionals: an Intersectoral Policy Approach مراقبت ، آموزش حرفه ایی بهداشت : رویکرد سیاستی بین بخشی
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مراقبت ، آموزش حرفه ایی بهداشت : رویکرد سیاستی بین بخشی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Educating Health Professionals: an Intersectoral Policy Approach


  منبع:

  careum working paper 7, 2018


  نویسنده:

  Beat Sottas, Heidi Höppner, Ilona Kickbusch, Jürgen Pelikan, Josef Probst


  چکیده انگلیسی:

  In the industrialised countries, investments in educating clinical and therapeutic professions – what we refer to as functions related to the patient – are enormous. The Lancet Report mentions expenses of USD 100 billion that recur annually. The range of educational offerings for health professions which are financed publicly varies considerably from country to country. The principles that determine the education of the health professions were introduced approximately 100 years ago. A significant and sustained influence was exercised by the Flexner Report (1910) on the reform of medical education. The Lancet Report (Frenk et al. 2010) describes the main dimensions of this concept and its significance for the constitution of a mainstream.


  چکیده فارسی:

  در کشورهای صنعتی ، سرمایه گذاری در آموزش بالینی و حرفه های درمانی – آنچه که ما از آن بعنوان توابع مربوط به بیمار یاد میکنیم – بسیار عظیم است . گزارش ذکر شده در لانست/ Lancet به هزینه های صد میلیارد دلاری اشاره دارد که سالانه در این زمینه خرج میشود . طیف وسیعی از پیشنهادات آموزشی برای حرفه های آموزشی وجود دارد که از نظر مالی بطور قابل توجهی از کشوری به کشور دیگر متفاوت است . اصولی که تعیین کننده آموزش حرفه های بهداشتی است حدودا صد سال پیش معرفی شدند . نفوذ قابل توجه و پایدار در گزارش Flexner (1910) ابعاد اصلی و اهمیت تشکیل انرا توضیح میدهد .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 44
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 39

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 193 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  کاربران عزیز توجه نمایید که این مقاله ترجمه فصول 2 و 3 از کتا پیوستی می باشد
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بهداشت-و-درمان
موضوعات
footer