دانلود مقاله و خرید ترجمه:برنامه های بازاریابی اجتماعی در ایمنی جاده ای گرجستان - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:برنامه های بازاریابی اجتماعی در ایمنی جاده ای گرجستان - 2018
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی ( Marketing Management )
 • Applications of Social Marketing in Road Safety of Georgia برنامه های بازاریابی اجتماعی در ایمنی جاده ای گرجستان
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  برنامه های بازاریابی اجتماعی در ایمنی جاده ای گرجستان


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Applications of Social Marketing in Road Safety of Georgia


  منبع:

  Paris France Apr 19-20, 2018, 20 (4) Part XII


  نویسنده:

  Charita Jashi


  چکیده انگلیسی:

  The aim of the paper is to explore the role of social marketing in changing the behavior of consumers on road safety, identify critical aspects and priority needs which impede the implementation of road safety program in Georgia. Given the goals of the study, a quantitative method was used to carry out interviews for primary data collection. Research identified the awareness level of road safety, legislation base, and marketing interventions to change behavior of drivers and pedestrians. During several years the non-governmental sector together with the local authorities and media have been very intensively working on the road safety issue in Georgia, but only seat-belts campaign should be considered rather successful. Despite achievements in this field, efficiency of road safety programs far from fulfillment and needs strong empowering.
  Keywords: road safety | social marketing interventions | behavior change | well-being


  چکیده فارسی:

  هدف از این مقاله، بررسی نقش بازاریابی اجتماعی در تغییر رفتار مصرف کنندگان در ایمنی جاده، شناسایی جنبه های حیاتی و نیازهای اولویت بندی شده ای است که مانع اجرای برنامه ایمنی جاده ای در گرجستان می شود. با توجه به اهداف مطالعه، برای انجام مصاحبه برای جمع آوری داده های اولیه از روش کمی استفاده شده است. تحقیقات سطح آگاهی ایمنی جاده، پایه قانونی و مداخلات بازاریابی را برای تغییر رفتار رانندگان و عابران پیاده تعیین کرده است. در طول چند سال گذشته، بخش غیر دولتی همراه با مقامات محلی و رسانه ها به شدت بر روی مسئله ایمنی جاده در گرجستان مشغول به کار بوده است، اما تنها کمپین های کمربند ایمنی باید در نظر گرفته شود. علیرغم دستاوردهای این حوزه، کارایی برنامه های ایمنی جاده ای بسیار ناچیز است و نیاز به قدرت قوی دارد.
  کلید واژه ها : ایمنی جاده | مداخلات بازاریابی اجتماعی | تغییر رفتار | رفاه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 80 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer