دانلود مقاله و خرید ترجمه:فصل 2 - هوش تجاری در عصر داده های بزرگ و کسب و کار شناختی - 2016

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده داده های بزرگ ( big data )
 • Chapter 2 –Business Intelligence in the Era of Big Data and Cognitive Business فصل 2 - هوش تجاری در عصر داده های بزرگ و کسب و کار شناختی

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  فصل 2 - هوش تجاری در عصر داده های بزرگ و کسب و کار شناختی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Chapter 2 –Business Intelligence in the Era of Big Data and Cognitive Business


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - A General Management Perspective 2016, Pages 27–50


  نویسنده:


  چکیده انگلیسی:

  Business executives, managers, and analysts have wrestled for over two decades with the problem of understanding how to leverage data to improve business results. For much of that time, the umbrella term “business intelligence”—or “BI” for short—has been used to describe a family of business analysis techniques ranging from standard reports to highly sophisticated advanced statistics. More recently, terms like “big data” and “cognitive business” have been introduced into the business and technical lexicon. Upon close examination, the newer terminology is about the same thing that BI has always been about: analyzing the vast amounts of data that companies generate and/or purchase in the course of business as a means of improving profitability and competitiveness. Accordingly, we will use the terms BI and business intelligence throughout the book, and we will discuss the newer concepts as appropriate.


  چکیده فارسی:

  مدیران تجاری، مدیران عامل، و تحلیلگران طی دو دهه گذشته با مسئله درک نحوه بکارگیری داده ها برای بهبود نتایج کسب و کار روبرو بوده اند. در اکثر این مدت، اصطلاح کلی «هوش تجاری»- یا به صورت خلاصه BI- برای توصیف گروهی از تکنیک های تحلیل تجاری به کار رفته که از گزارشات استاندارد تا آمارهای بسیار پیچیده و پیشرفته را در بر می گیرد. اخیرا عباراتی همچون «کلان داده» و «کسب و کار شناختی» نیز به دایره واژگان فنی عرصه تجارت و کسب کار اضافه شده اند. با بررسی دقیقتر، نوعی واژگان جدید در مورد هوش تجاری مطرح می وشد که بیشتر در مورد تحلیل حجم بسیار انبوهی از داده هاست که شرکت ها در روند کسب و کار خود به عنوان ابزاری برای بهبود سوددهی و رقابت شان، آن را تولید یا خریداری می کنند. بر همین اساس، ما از عبارت هوش تجاری در سراسر این کتاب استفاده می کنیم و در مورد مفاهیم جدیدتر مرتبط نیز بحث می نماییم.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 24
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 32

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 108 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  32400 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-های-بزرگ
موضوعات
footer