دانلود مقاله و خرید ترجمه:حضور مدیریت ارتباطات اجتماعی مشتری در صنعت ساخت و ساز نیجریه - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:حضور مدیریت ارتباطات اجتماعی مشتری در صنعت ساخت و ساز نیجریه - 2018
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی ( Marketing Management )
 • Presence of Social Client Relationship Management within the Nigerian Construction Industry حضور مدیریت ارتباطات اجتماعی مشتری در صنعت ساخت و ساز نیجریه
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  حضور مدیریت ارتباطات اجتماعی مشتری در صنعت ساخت و ساز نیجریه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Presence of Social Client Relationship Management within the Nigerian Construction Industry


  منبع:

  Buildings 2018, 8, 60; doi:10:3390/buildings8040060


  نویسنده:

  Rapheal Ojelabi, Opeyemi Oyeyipo, Adedeji Afolabi and Lekan Amusan


  چکیده انگلیسی:

  Client relationship management (CRM) has become a subject matter of interest to both academics and business practitioners. This is because it reflects the need to manage successful and profitable client relationships for organizations. Construction organizations, as well as the construction industry, are vital components of economic development in Nigeria, but many organizations struggle to perform the client relationships expected of them. The use of social media in the present era has given power to the relevant stakeholders to express their perceptions to a very large audience on the social media platforms of construction organizations. The application of social media to marketing is essential to managing client relationships. This research has been carried out to examine the level of awareness and use of social client relationship management (CRM 2.0) in Nigerian contracting and consulting construction organizations. In other words, the purpose of the study is to examine the level of adoption of social media platforms in client relationship management in the construction industry in Nigeria. The study also assessed the barriers to the adoption of the use of social media platforms in client relationship management. Using a questionnaire survey, a purposive quota sampling technique was utilized for the collection of data from contracting and consulting firms. The findings reveal that contracting and consulting firms have little to no awareness of CRM 2.0. This study suggests that Nigerian construction organizations are still hesitant to implement social media in a business environment and fully adopt CRM 2.0 in the construction industry.
  Keywords: client | social client relationship management | construction organizations | social media


  چکیده فارسی:

  مدیریت ارتباط مشتری موضوع مهم و مورد علاقه برای شاغلین در هر دو بخش دانشگاهی و صنعتی است. این به این دلیل است که نشان دهنده نیاز به مدیریت ارتباطات مشتریان موفق و سودآور برای سازمان ها است. ساختارهای سازمانی؛ و همچنین صنعت ساخت و ساز، اجزای حیاتی از توسعه اقتصادی در نیجریه است؛ اما بسیاری از سازمان ها برای انجام روابط مشتری از انها استفاده می نمایند. استفاده از رسانه های اجتماعی در دوران حاضر قدرت را به ذینفعان مربوطه برای ابراز احساسات خود را برای یک مخاطب اسیار بزرگ در فرم های رسانه ها در سازمان اجتماعی ساخت و ساز می دهد. استفاده از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی در مدیریت روابط مشتری ضروری است. این تحقیقات بررسی میزان آگاهی و استفاده از مدیریت ارتباط با مشتری (CRM 2.0) در سازمان های قراردادی و مشاوره ای در زمینه مشاوره نیجریه انجام شده است. به عبارت دیگر؛ هدف از این مطالعه بررسی سطح پذیرش سیستم عامل های اجتماعی در مدیریت ارتباط با مشتری در صنعت ساخت و ساز در نیجریه است. این مطالعه همچنین موانع را برای پذیرش استفاده از سیستم عامل های اجتماعی در مدیریت ارتباط با مشتری ارزیابی کرده است. با استفاده از یک پرسشنامه، روش جمع آوری نمونه گیری هدفمند برای جمع آوری داده ها از شرکت های قراردادی و مشاوره ای مورد استفاده قرار گرفت. یافته ها نشان می دهد که شرکت های قرار دادی و مشاوره ای CRM 2.0 کم اهمیتی ندارد. این مطالعه پیشنهاد می کند که سازمان های ساخت و ساز نیجریه هنوز برای اجرای رسانه های اجتماعی در محیط کسب و کار تردید دارند و CRM 2.0 را در صنعت ساخت و ساز به طور کامل پیاده می کنند.
  کلمات کلیدی: مشتری | مدیریت ارتباط با مشتری مشتری | سازمان های ساختمانی | رسانه های اجتماعی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 30

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 169 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer