دانلود مقاله و خرید ترجمه:تصمیمات مربوط به زمان اتخاذ شده بهینه برای تکنولوژی جدید - 2013

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات ( Information Technology )
 • Decisions on optimal adoption time for new technology تصمیمات مربوط به زمان اتخاذ شده بهینه برای تکنولوژی جدید

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تصمیمات مربوط به زمان اتخاذ شده بهینه برای تکنولوژی جدید


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Decisions on optimal adoption time for new technology


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Computers and Industrial Engineering 65 (2013) 388–394


  نویسنده:

  Yeu-Shiang Huang, Tsun-Lin Hsueh, Guang-Hong Zheng


  چکیده انگلیسی:

  The rapid development of science and technology has brought a lot of convenience to the industry, and allowed companies to enhance their competitive advantages in the market. However, at some point in the growth stage, companies often reach a bottle neck of efficiency and effectiveness in production due to a saturated scale of economy, leading managers to face a decision of adopting more advanced technologies with consideration of market requirements and related costs. In this study, the adoption of a new technology is modeled as a decision problem in which related uncertain factors are considered to determine the optimal adoption time for the new technology. Bayesian decision analysis is used to integrate the subjective judgment of the decision maker and the objective information of the market. A practical case from a food and beverage company is illustrated to demonstrate the effectiveness of the proposed approach.
  Keywords: Technology management | Bayesian decision analysis | Technology adoption


  چکیده فارسی:

  گسترش و پیشرفت سریع علم و تکنولوزی، تسهیلات فراوانی برای صنعت به همراه داشته است ، و به شرکت ها این فرصت را می دهد تا مزیت های رقابتی خود را در بازار افزایش دهند. با این وجود،دربرخی از مواقع در مرحله صعود،شرکت ها به مرحله ای حساس از بهره وری می رسند و کارائی و بازده در تولید با توجه به میزان اشباع شده اقتصادی،مدیران را هدایت به تصمیم گیری در رابطه با پذیرفتن تکنولوژی های پیشرفته تر با در نظر گیری نیازهای بازار و قیمت های مربوطه،می کند.در این مقاله،پذیرفتن تکنولوژی جدید به عنوان یک مشکل در تصمیم گیری است،که فاکتورهای نامعلوم مرتبط برای تعیین زمان بهینه گرفته شده برای تکنولوژی جدید، در نظر گرفته می شوند.آنالیز تصمیم گیری بیزی،حکم معقول تصمیم گیرنده و اطلاعات واقعی بازار را با یکدیگر ادغام می کند.موردی کاربردی از شرکت غذا وآشامیدنی در زیر برای نشان دادن کارایی دیدگاه پیشنهادی،شرح داده شده است.
  کليدواژگان: مديريت فناوري | تجزیه و تحلیل تصمیم گیری بیزی | پذیرش فناوری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 419 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  16200 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer