دانلود مقاله و خرید ترجمه:تنوع بخشی شرکتی، دستکاری فعالیتهای واقعی(مدیریت سود) و ارزش شرکت - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تنوع بخشی شرکتی، دستکاری فعالیتهای واقعی(مدیریت سود) و ارزش شرکت - 2014
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی ( Financial Management )
 • Corporate diversification, real activities manipulation, and firm value تنوع بخشی شرکتی، دستکاری فعالیتهای واقعی(مدیریت سود) و ارزش شرکت

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تنوع بخشی شرکتی، دستکاری فعالیتهای واقعی(مدیریت سود) و ارزش شرکت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Corporate diversification, real activities manipulation, and firm value


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - J: of Multi: Fin: Manag: 27 (2014) 130–151


  نویسنده:

  Javeria Farooqi, Oneil Harris, Thanh Ngo


  چکیده انگلیسی:

  We examine the relation between corporate diversification, real earnings management, and firm value. Our analysis indicates that industrial diversification and the combination of industrial and global diversification exacerbate real activities manipulation, whereas global diversification mitigates it. The evidence also shows that real earnings management is inversely related to firm valuation, and that it influences the excess value ascribed to diversification. We find that the reduction in value caused by real activities manipulation is more pronounced among industrially diversified firms and among firms that are both industrially and globally diversified, but not firms that are only globally diversified. Consequently, as the extent of real earnings management increases, the discount associated with industrial diversification becomes larger. These findings help to explain why some diversified firms have lower valuations not only across different diversification profiles, but also within the same diversification category. Our results also reconcile past literature by helping to explain discrepancies in previous findings. Therefore, our study provides a more unifying view of how the diversification discount can vary among firms and how it can change over time.
  Keywords: Corporate diversification | Real earnings management | Firm value


  چکیده فارسی:

  ما به بررسی رابطه ی بین تنوع بخشی شرکتی ، مدیریت سودهای واقعی و ارزش شرکت می پردازیم. تحلیل ما نشان می دهد که تنوع صنعتی و ادغام صنایع و تنوع جهانی اعمال نفوذ برروی فعالیتهای واقعی را در شرایط بدی قرار می دهد در حالی که تنوع بخشی شرکتی آن را کاهش خواهد داد. در این خصوص شواهدی نیز ارائه می شوند که نشان می دهند مدیریت سود رابطه ای معکوس با ارزش شرکت دارد و به نسبت در تنوع بخشی نفوذ می نماید و ارزش آن ها را بالا می برد. دریافتیم که کاهش ارزش به سبب دستکاری فعالیتهای واقعی به وجود می آید که این موضوع در بین شرکتهای صنعتی و بین شرکتهایی که هم تنوع جهانی و هم صنعتی دارند، بارزتر می باشد ولی در شرکتهایی که تنها تنوع بخشی شرکتی دارند این موضوع آشکار نیست. در نتیجه، توسعه ی مدیریت سود افزایش می یابد و تنوع صنعتی با خلاء بزرگتری روبرو خواهد گردید. این یافته ها به توضیح این که چرا برخی شرکتهای متنوع نه تنها در نمونه تنوع مختلف بلکه در تنوع های برابر از ارزش پایین تری برخوردار می باشند؛ کمک می نماید. همین طور نتایج ما با نتایج قبلی و با کمک تفاوتها با یافته های قبلی مطابقت می نمایند. بنابراین، مطالعه ی ما به بررسی اختلافات بیشتر این خلاء تنوع بخشی که می تواند در بین شرکتها تغییر نماید و این که چطور با گذشت زمان تغییر می یابد، می پردازد.
  کلید واژه ها: تنوع بخشی شرکتی | مدیریت سودهای واقعی | ارزش شرکت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 22
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 56

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 153 کیلوبایت


  قیمت: 45000 تومان  36000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  این مقاله یک مقاله عالی در زمینه مدیریت مالی و بازرگانی از ژورنال بسیار معتبر و مشهور Journal of Multinational Financial Management می باشد. ضریب تاثیر (impact factor) این ژورنال 5.653 می باشد که بسیار عالی می باشد. این مقاله می تواند یک مرجع مفید برای نگارش مقاله isi و یا پایان نامه باشد.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer