دانلود مقاله و خرید ترجمه:نقش و تاثیر دین روی معماری مساجد و کلیساها - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:نقش و تاثیر دین روی معماری مساجد و کلیساها - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده معماری ( Architecture )
 • THE ROLE AND IMPACT OF RELIGION ON THE ARCHITECTURE OF MOSQUES AND CHURCHES نقش و تاثیر دین روی معماری مساجد و کلیساها

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نقش و تاثیر دین روی معماری مساجد و کلیساها


  عنوان انگلیسی مقاله:

  THE ROLE AND IMPACT OF RELIGION ON THE ARCHITECTURE OF MOSQUES AND CHURCHES


  منبع:

  The Turkish Online Journal of Design, Art and Communication - TOJDAC April 2016 Special Edition


  نویسنده:

  Amineddin Salimi, Aysegul Yurtyapan Salimi, Nuran Kara Pilehvarian


  چکیده انگلیسی:

  Art has been included customary and possible dimensions to speak by man with holiness, before when was related to the veil of humans egotism. In this age, since the dimension was not sourced from right and truth for man and good names of providence did not come to seek the veil of idolatrous, symbols and motifs appear the occult meanings and themselves are showy of theological facts. The art can appear as religion, because from our sight of principle of knowledgeable, art and religion are intertwined naturally. Every ingenious demonstrate the mysteries that don’t appear except with brightness of intellectuality, and it is for having a share of the divine realm, which is the agency cause of manifesting artistic works. The ingenious should attract to the truth to create the making clear beautiful faces by assisting God diffusion. Ingenious lives in the shadow of the verbal knowledge tree. In this sense, if we look closely, we can find very similarities between religious and artistic knowledge: knowledge of art is as immediate and direct as religious knowledge. In the knowledge of art, the reason was not discussed as well acquired knowledge. Therefore, in this study, we investigate the religious influence on architecture, especially on the architecture of religious buildings such as churches and mosques.
  Keywords: Islamic art | Christian art | Religion | Architecture | Mosque | Church


  چکیده فارسی:

  هنر شامل سنت و ابعاد مختلفیست که از زبان انسان به گونه ای مقدس بیان می شوند، و حائل خودبینی و خودپسندی انسان را از بین می برد. در این دوران، چون این بُعد از درستی و حقیقت بشر نشأت نمی گیرد و اسامی خوبی برای شواهدی تخصیص نمی یابد که پرده از خودستایی بر می دارند، نمادها و موتیف ها (نقش و نگارها) به نظر می رسد معانی خاص خودشان را داشته باشند و به نوعی واقعیات دینی را منعکس سازند. هنر می تواند به صورت دین نمود پیدا کند، چون از دیدگاه اصل آگهی ما انسانها، هنر و مذهب ماهیتی درهم تنیده دارند. هر بُعد هنری به گونه اسراری را نمایان می سازد که شاید بدون درخشش تفکرات پشت آن، ممکن نبود، و به همین دلیل است که گونه ای از انعکاس قلمروی الهی مشخص می شود و منجر به ظهور آثار هنری می گردد. قوه ابتکار و هوش باید منجر به جذب حقیقت برای خلق صورتهای زیبا شود که همگی انعکاسی از ذات خداوندند. قوه هوش و ابتکار در پرتو درخت دانش کلامی نمود می یابد. از این منظر، اگر ما نگاه دقیقتری داشته باشیم، می توانیم شباهت های زیادی را بین دین یا مذهب و دانش هنری بیابیم: دانش یا آگاهی از هنر به صورت آنی و مستقیم متبلورکننده آگاهی مذهبی است. در پرتوی دانش یا آگاهی هنر، عقل و منطق نیز می تواند دانش مورد نیاز برای مسائل دینی را استخراج کند. از اینرو، در این مطالعه ما تاثیر دین یا مذهب را روی معماری ارزیابی می کنیم، بخصوص روی معماری ساختمان های مذهبی مانند کلیساها و مساجد.
  واژگان کلیدی: هنر اسلامی | هنر مسیحی | مذهب | معماری | مسجد | کلیسا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 597 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
معماری
موضوعات
footer