دانلود مقاله و خرید ترجمه:هزینه های همکاری و عملکرد توسعه محصول جدید - 2015

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • Collaboration costs and new product development performance هزینه های همکاری و عملکرد توسعه محصول جدید
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  هزینه های همکاری و عملکرد توسعه محصول جدید


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Collaboration costs and new product development performance


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Journal of Business Research (2015)


  نویسنده:

  Hamieda Parker, Zameer Brey


  چکیده انگلیسی:

  This study analyzes the relationships between governance in new product development collaboration, collaboration costs, and new product development performance. Data from new technology-based firms indicate that comprehensiveness in formal contractual governance has a stronger negative association with collaboration costs than relational governance does. In addition, collaboration costs relate negatively to new product development performance. This study contributes to understanding transaction costs within collaborative arrangements and the role of relational and formal governance in these arrangements.
  Keywords: Collaboration | Collaboration costs | New product development performance | Alliances | Contracts | Relational governance


  چکیده فارسی:

  این مطالعه ارتباط بین نظارت همکاری توسعه محصول جدید، هزینه های همکاری و عملکرد توسعه محصول جدید را تحلیل می نماید. داده های به دست آمده از شرکت های مبتنی بر فن آوری های جدید نشان می دهد که جامعیت در نظارت قراردادی رسمی نسبت به نظارت رابطه ای دارای یک ارتباط منفی قوی با هزینه های همکاری می باشد. علاوه بر این، هزینه های همکاری بطور منفی به عملکرد توسعه محصول جدید در ارتباط می باشد. این بررسی در درک هزینه های معاملاتی در تمهیدات مشارکتی و نقش نظارت رابطه ای و رسمی در این تمهیدات نقش دارد.
  واژه های کلیدی: همکاری | هزینه همکاری | عملکرد توسعه محصول جدید | اتحاد | قراردادها | نظارت رابطه ای


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 70 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer