دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش کنترل مرکز حرکت ازدحامی در حرکت جمعی در فضای سه بعدی - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش کنترل مرکز حرکت ازدحامی در حرکت جمعی در فضای سه بعدی - 2017
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده رباتیک ( robotic )
 • A control method of a center of a swarm on collective motion in three‑dimensional space روش کنترل مرکز حرکت ازدحامی در حرکت جمعی در فضای سه بعدی

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  روش کنترل مرکز حرکت ازدحامی در حرکت جمعی در فضای سه بعدی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A control method of a center of a swarm on collective motion in three‑dimensional space


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Artif Life Robotics (2017) 22:421–428


  نویسنده:

  Koji Makino


  چکیده انگلیسی:

  This paper describes a method that is extended to three-dimensional space newly, to organize and to control mobile agents only by employing simple virtual interactive forces. The point of the method is that two transfer functions (one from the command from supervising operator and the other from the infuences of obstacles to the collective motion) can be designed independently. First, the diference of the response is investigated using various parameters in dynamics of the agent and the center of the swarm. Second, the simulations illustrate that a collective motion can be performed in the space with various obstacles successfully avoiding them. Third, the infuence of the accidents is examined. As a consequence, it is clear that the extended method to three-dimensional space enables the swarm that consists of the agents keeping autonomy to be control.
  Keywords: Swarm robotics | Biologically-inspired robotics | Tele-operation | Tele-robotics


  چکیده فارسی:

  این مقاله روشی را توضیح می دهد که اخیرا فضای سه بعدی را، برای سازماندهی و کنترل عامل متحرک تنها با بکارگیری نیروهای متقابل مجازی گسترش می دهد. نکته این روش این است که عملکرد دو انتقال دهنده ( یکی از دستورهای عامل نظارتی و دیگری از تاثیر مانع برای حرکت جمعی) می توانند مستقل طراحی شوند. ابتدا اختلاف پاسخ با استفاده از پارامترهای مختلف درعامل پویا و مرکز حرکت تجمعی بررسی می شود. دوم شبیه سازی ها نشان می دهد که حرکت ازدحامی می تواند در فضا با موفقیت از انواع موانع دوری کرده و اجرا شود. سوم، تاثیر تصادف امتحان می شود. در نتیجه روشن است که روش گسترش یافته به فضای سه بعدی باعث می شود حرکت ازدحامی که شامل عوامل نگه داری است، کنترل شود.
  کلمات کلیدی: ازدحام رباتیک | رباتیک با الهام از بیولوژیک | تله عملیات | تله روباتیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 426 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
رباتیک
موضوعات
footer