دانلود مقاله و خرید ترجمه:پایلوت های downlink تا چه میزان MIMO عظیم فاقد سلول را بهبود می بخشند؟ - 2016

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • How Much Do Downlink Pilots Improve Cell-Free Massive MIMO? پایلوت های downlink تا چه میزان MIMO عظیم فاقد سلول را بهبود می بخشند؟

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پایلوت های downlink تا چه میزان MIMO عظیم فاقد سلول را بهبود می بخشند؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  How Much Do Downlink Pilots Improve Cell-Free Massive MIMO?


  منبع:

  2016 IEEE Global Communications Conference (GLOBECOM)


  نویسنده:

  Giovanni Interdonato, Hien Quoc Ngo, Erik G: Larsson, Pal Frenger


  چکیده انگلیسی:

  In this paper, we analyze the benefits of including downlink pilots in a cell-free massive MIMO system. We derive an approximate per-user achievable downlink rate for conjugate beamforming processing, which takes into account both uplink and downlink channel estimation errors, and power control. A performance comparison is carried out, in terms of per-user net throughput, considering cell-free massive MIMO operation with and without downlink training, for different network densities. We take also into account the performance improvement provided by max-min fairness power control in the downlink. Numerical results show that, exploiting downlink pilots, the performance can be considerably improved in low density networks over the conventional scheme where the users rely on statistical channel knowledge only. In high density networks, performance improvements are moderate.
  Keywords: Downlink | MIMO | Channel estimation | Training | Uplink | Array signal processing | Coherence


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، ما مزایای گنجاندن پایلوت های downlink در یک سیستم MIMO عظیم فاقد سلول را تحلیل می کنیم. ما تقریبی برای نرخ downlink قابل دستیابی به ازای هر کاربر برای فرآیند پرتودیسی توأمان به دست می آوریم که خطاهای برآورد کانال uplink و downlink و کنترل توان در آن لحاظ شده است. مقایسه ی عملکرد در قالب توان خروجی خالص به ازای کاربر با در نظر گرفتن عملکرد MIMO عظیم فاقد سلول با و بدون آموزش downlink برای حالات مختلف تراکم شبکه انجام می شود. ما ارتقای عملکرد حاصل از کنترل توان منصفانه ی بیشینه-کمینه در downlink را در نظر می گیریم. نتایج عددی نشان می-دهد که استفاده از پایلوت های downlink می تواند عملکرد در طرح متداول را که در ان کاربران صرفاً بر اطلاعات آماری کانال تکیه دارند، تا حد زیادی بهبود بخشد. در شبکه های با تراکم بالا، ارتقای عملکرد، متوسط است.
  کلمات کلیدی: لینک دانلود | MIMO | برآورد کانال | آموزش | لینک دانلود | پردازش سیگنال آرایه ای | انسجام


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 26

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 890 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer