دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحقیقات کیفی در جامعه شناسی - 2004

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحقیقات کیفی در جامعه شناسی - 2004
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده جامعه شناسی ( Sociology )
 • Qualitative Research in Sociology تحقیقات کیفی در جامعه شناسی

  سال انتشار:

  2004


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تحقیقات کیفی در جامعه شناسی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Qualitative Research in Sociology


  منبع:

  SAGE Publications, 2004


  نویسنده:

  Amir B: Marvasti


  چکیده انگلیسی:

  One of the most elementary forms of data collection is an interview which involves asking people questions and receiving answers from them.You don’t have to be a sociologist to have participated in this mode of communication.As a teacher, for example, I conduct interviews with students when they want to take a scheduled exam at a later date. I ask them a few questions about why they should be excused. If the answers are satisfactory, I grant the request. Similarly, in a doctor’s office, you may have to answer specific questions about your medical history. Job applicants typically undergo a face-to-face interview before they are selected for a position.Television and popular magazines entertain their audiences with celebrity interviews.In the United States,The Jerry Springer Show is an immensely popular television program based on interviews with ordinary people who openly speak about the most private details of their lives.


  چکیده فارسی:

  یکی از ابتدایی ترین اَشکال گردآوری داده ها، مصاحبه است که شامل پرسیدن سئوالات از افراد و دریافت جواب از آنهاست. لازم نیست شما حتما یک جامعه شناس باشید تا بتوانید این نوع روش ارتباطی را استفاده کنید. برای مثال خود من به عنوان یک معلم مصاحبه های زیادی با دانش آموزان در زمانی انجام می دهم که دارند برای یک آزمون برنامه ریزی شده از قبل آماده می شوند. من از آنها چند سئوال در این مورد می پرسم که چرا بهانه می آورند که امتحان باید عقب بیفتد. اگر جوابها قانع کننده باشند، به درخواست شان توجه می کنم. به همین صورت، وقتی شما در مطب پزشک هستید باید به سئوالات خاصی در مورد سابقه پزشکی تان جواب بدهید. متقاضیان شغلی معمولا مصاحبه های رو در رو انجام می دهند تا برای یک موقعیت شغلی انتخاب یا گزینش شوند. تلویزیون و نشریات معروف نیز مخاطبین خود را با مصاحبه با افراد معروف یا اصطلاحاً سلبریتی ها سرگرم می کنند. در ایالات متحده «شوی جِری اسپرینگر» یک برنامه تلویزیونی بسیار محبوب است که با افراد کاملا معمولی مصاحبه می کند که خیلی رک و راست در مورد خصوصی ترین جزئیات زندگی شان حرف می زنند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 169
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 74

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 75 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  کاربران عزیز توجه نمایید که مقاله حاضر ترجمه فصول 2، 6 و 7 کتاب می باشد
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
جامعه-شناسی
موضوعات
footer