دانلود مقاله و خرید ترجمه:بازاندیشی مدیریت پروژه: یک بازنگری ساختاری مقالات با نگاهی ویژه بر دنیای بدون ترس جدید

رمضان

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت پروژه ( Project Management )
 • Rethinking project management: A structured literature review with a critical look at the brave new world بازاندیشی مدیریت پروژه: یک بازنگری ساختاری مقالات با نگاهی ویژه بر دنیای بدون ترس جدید
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بازاندیشی مدیریت پروژه: یک بازنگری ساختاری مقالات با نگاهی ویژه بر دنیای بدون ترس جدید


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Rethinking project management: A structured literature review with a critical look at the brave new world


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - International Journal of Project Management 33 (2015) 278–290


  نویسنده:

  Per Svejvig , Peter Andersen


  چکیده انگلیسی:

  This paper presents the results of a structured review of the rethinking project management (RPM) literature based on the classification and analysis of 74 contributions and in addition takes a critical look at this brave new world. Through the analysis, a total of 6 overarching categories emerged: contextualization, social and political aspects, rethinking practice, complexity and uncertainty, actuality of projects and broader conceptualization. These categories cover a broad range of different contributions with diverse and alternative perspectives on project management. The early RPM literature dates back to the 1980s, while the majority was published in 2006 onwards, and the research stream appears to be still active. A critical look at this brave new world exhibits the overall challenge for RPM to become much more diffused and accepted.
  Keywords: Rethinking project management | Literature review | Project management research | Classical project management


  چکیده فارسی:

  این مقاله نتیجه یک بازنگری ساختاری بر مقالات بازاندیشی مدیریت پروژه (RAM) را براساس دسته بندی و تحلیل 74 مقاله مشارکت داده شده ارائه می کند و به علاوه آن نگاه ویژه ای هم به دنیای نترس جدید می اندازد. از میان تحلیل ها مجموعاً پیچیدگی و عدم قطعیت، واقعیت های پروژه ها و مفهوم گسترده تر. این دسته بندی ها طیف گسترده ای از مشارکت ها را با دیدگاه های گوناگون و جایگزین بر مدیریت پروژه در بر می گیرد. تاریخ اولین مقاله های RPM به دهه 1980 باز می گردد در حالیکه بیشترین مقالات از 2006 به بعد منتشر شده اند و جریان تحقیقاتی هم به نظر می رسد هنوز فعال است. یک نگاه ویژه بر این دنیای بدون ترس جدید چالش نهایی و کلی RPM را برای انتشار و مقبولیت بیشتر نشان می دهد.
  کلمات کلیدی: بازاندیشی مدیریت پروژه (تجدید نظری) | بررسی مقالات | تحقیقات مدیریت پروژه | مدیریت پروژه کلاسیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 35

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 278 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-پروژه
موضوعات
footer