دانلود مقاله و خرید ترجمه:بهینه سازی گسسته مسأله ی قفل ساز - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بهینه سازی گسسته مسأله ی قفل ساز - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده الگوریتم ها ( algorithms )
 • The lockmasters problem بهینه سازی گسسته مسأله ی قفل ساز

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بهینه سازی گسسته مسأله ی قفل ساز


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The lockmasters problem


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - European Journal of Operational Research 251 (2016) 432–441


  نویسنده:

  Ward Passchyn, Sofie Coene, Dirk Briskorn, Johann L: Hurink, Frits C: R: Spieksma, Greet Vanden Berghe


  چکیده انگلیسی:

  Inland waterways form a natural network infrastructure with capacity for more traffic. Transportation by ship is widely promoted as it is a reliable, efficient and environmental friendly way of transport. Nevertheless, locks managing the water level on waterways and within harbors sometimes constitute bottlenecks for transportation over water. The lockmaster’s problem concerns the optimal strategy for operating such a lock. In the lockmaster’s problem we are given a lock, a set of upstream-bound ships and another set of ships traveling in the opposite direction. We are given the arrival times of the ships and a constant lockage time; the goal is to minimize total waiting time of the ships. In this paper, a dynamic programming algorithm is proposed that solves the lockmaster’s problem in polynomial time. This algorithm can also be used to solve a single batching machine scheduling problem more efficiently than the current algorithms from the literature do. We extend the algorithm such that it can be applied in realistic settings, taking into account capacity, ship-dependent handling times, weights and water usage. In addition, we compare the performance of this new exact algorithm with the performance of some (straightforward) heuristics in a computational study.
  Keywords: Transportation | Lock scheduling | Batch scheduling | Dynamic programming | Complexity


  چکیده فارسی:

  آبراه های داخلی یک زیرساخت شبکه ی طبیعی با ظرفیت ترافیکی بالایی را شکل می دهند. حمل و نقل با کشتی رواج گسترده ای یافته است، چراکه این شیوه ی حمل و نقل قابل اطمینان، کارآمد و دوستدار محیط زیست است. با این وجود، سدهای سلولی که سطح آب در آبراه ها و بنادر را ساماندهی می کنند، گاهاً گلوگاه-هایی را برای حمل و نقل بر روی آب پدید می آورند. مسأله ی قفل ساز به بررسی راهبرد بهینه برای عملکرد این سد سلولی می پردازد. در مسأله ی قفل ساز، یک سد سلولی، مجموعه ای از کشتی های با محدودیت بالادستی و یک سری کشتی که خلاف جهت آب حرکت می کنند داریم. زمان رسیدن کشتی ها به مقصد و زمان ثابت بسته شدن سد سلولی را می دانیم؛ هدف، به حداقل رسانیدن کل زمان انتظار کشتی ها است. در این مقاله، یک الگوریتم برنامه ریزی پویا پیشنهاد شده که مسأله ی قفل ساز را در زمان چندجمله ای حل می-کند. این الگوریتم را می توان برای حل مسأله ی زمانبندی ماشین دسته بندی واحد به شیوه ای کارآمدتر نسبت به الگوریتم های کنونی موجود در متون و مقالات مورد استفاده قرار داد. ما الگوریتم را به شیوه ای بسط می-دهیم که بتوان آن را به شرایط واقع گرایانه، با لحاظ نمودن ظرفیت، زمان توقف وابسته به کشتی، وزن و میزان مصرف آب اعمال نمود. به علاوه، عملکرد این الگوریتم دقیق و جدید را با عملکرد برخی روش های اکتشافی (سرراست) در مطالعه ی محاسباتی مقایسه کردیم.
  کلیدواژه ها: حمل و نقل | زمانبندی سد سلولی | زمانبندی دسته ای | برنامه ریزی پویا | پیچیدگی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 40

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 298 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
الگوریتم-ها
موضوعات
footer